Klános Beszélgető

Több
7 éve 3 hete #37237 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Néha nekünk is sikerül. Tudtommal nem tilos, de nem örülnek neki. Szerintem itt egy kicsit túlzásba estek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37245 Írta: sztomy
sztomy válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere
Sziasztok!

Kicsit lazább, de összetartó KLÁNT KERESEK, szeptember óta játszom, 887 csata van a hátam mögött.
Alábbi linken látható a statisztikám.
24 éves srác vagyok, TS-el rendelkezem.

_sztomy_ néven megtalátok.

Köszönettel:
sztomy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37291 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere

sztomy írta: Sziasztok!

Kicsit lazább, de összetartó KLÁNT KERESEK, szeptember óta játszom, 887 csata van a hátam mögött.
Alábbi linken látható a statisztikám.
24 éves srác vagyok, TS-el rendelkezem.

_sztomy_ néven megtalátok.

Köszönettel:
sztomy


Szia!
Általános feltételek között találhatók többek között a legalább 1500 db random csataszám, 14-es fiók, és T8 hajó(k). Az is sokat jelent, hogy a gyakorló csatákon részt tudsz-e venni. Jelenleg 1 db T8 hajód van kevés csataszámmal. Zömében 4-5-6 os hajóid vannak. Mire felhúzod őket T8 ra el is éred az 1500 csataszámot.
Sok sikert kíván a DPH Klán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37314 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

jkova62 írta: Néha nekünk is sikerül. Tudtommal nem tilos, de nem örülnek neki. Szerintem itt egy kicsit túlzásba estek.


Hogyan tudnak "túlzásba estni" ha a MM tőlük külön áll?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37322 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

ledgeri írta:

jkova62 írta: Néha nekünk is sikerül. Tudtommal nem tilos, de nem örülnek neki. Szerintem itt egy kicsit túlzásba estek.


Hogyan tudnak "túlzásba estni" ha a MM tőlük külön áll?


Úgy gondolom, hogy az egyszerre történő csatagomb elengedésével jelentősen befolyásolható az istenek akarata. Ha ez eddig "titok" volt, akkor sajnálom, de már nem az. A túlzás alatt a 4 fő felettit értem. Különösebben nem szoktam vele foglalkozni, nekem mindegy, hogy kik ellen játszom.
Csak válaszoltam, hogy lehet túlzásokba esni, illetve visszaélni bizonyos helyzetekkel. Na egyelőre ennyit az MM-ről, meg a többiről.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete jkova62 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37325 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető- újaknak ismerkedő/bemutatkozó
Múltkor engem is betett egy olyan csatába, ahol ugyanabból a klánból az ellennél volt két szakasz, nálunk egy. Nem néztem, h. lőtték-e egymást – volt más dolgom elég –, arról nincs emlékem, hogy az átellenes oldalt nyomták volna át, arról meg pláne nem lehet fogalmam, hogy a TS-en megadták-e a társaiknak a többiek pozícióit, hogy egymás helyett őket lőjék, de az ilyes szitu alkalmat ad arra, hogy megtegyék. Nem állítom, hogy ott és akkor éltek volna vele, de a lehetőségük megvan ilyenkor, hogy etikátlanul játsszanak. Ott nem éreztem, hogy ezen ment volna el a meccs, csak egyszerűen furi volt... szerintem nem akartak mást, mint rendezni egy nagy-nagy klán-bummot randomban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.