Klános Beszélgető

Több
6 éve 9 hónapja #41158 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Kzoli írta: Kipróbáltam az elméletem és működik egy kis szoftver kell hozzá és nem buktam csatát egyet sem a képen látszik is. A Winrate brutális emelkedést mutat.

Na ennyit Rankedről ha én tudom tudják ezt mások is. Ezért nem fogok én keresztre feszülni :D



Előbb utóbb vagy aranyba, vagy betonba fognak foglalni a ténykedésed miatt. Ha nyugati országba adod el a tudásod, akkor az előbbi, ha meg volt szovjet tagköztársaságbeli országnak, akkor meg betonba. :)

Az információ megosztással pedig bánj nagyon óvatosan. :) Nekem, nekünk játék, de sok mindenkinek nagyon komoly üzlet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41160 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nem írom le azt, hogyan lehet megcsinálni. De ha ezt klánban csinálom akkor bizony nem 60% ha nem 80% piszok gyorsan meg lehetne csinálni. De azt elmondom nekem az életben nem volt ilyen winrate nem rankedben meg randomban sem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41161 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

leopardusz írta: Általában bejönnek az elméleteid, ez most miről is szól? Megint meghekkelted a WG hekkjét? :lol:


A sorsolást végző algoritmus befolyásolható. Ennyi nem több, hogy hogyan azt a részemről fedje örök homály:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41163 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Kzoli írta:

leopardusz írta: Általában bejönnek az elméleteid, ez most miről is szól? Megint meghekkelted a WG hekkjét? :lol:


A sorsolást végző algoritmus befolyásolható. Ennyi nem több, hogy hogyan azt a részemről fedje örök homály:)

Az éppen elég,néha elég fura össze állítások vannak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41164 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Ok ok, nem kell itt hackertanfolyamot nyiss :lol:
Inkább azt mondd meg h csak egyénre szabottan lehet ilyesmit csinálni vagy pedig különböző szűrők alapján? S jaaaaaa, legelőszöris.... A MMen mit tudtál változtatni? pláne rankedben. Tehát a játékosok képességei alapján, hajók alapján v mi szerint lehet?
S uána jön az első kérdésem :P Tehát lehet jobb v gyengébb MMet biztositani pl prém fiókkal rendelkezőknek, nyerő szériával, vesztes szériával levőknek? Lehet külön vcsabinak is? :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41165 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Csak utolsóra válaszolok : Igen :)
De ezt csak Rankedra mondom ahol egyforma hajók vannak az azonos tier.
Egyébként nem próbáltam.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Kzoli által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.