Klán: [REKT]

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41445 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Klán: REKT

Kzoli írta:
Nem ítélkezünk senki felett, mert nem tudjuk mi áll a tettek háterében, mi az az esemény vagy esemény sorozat ami a cselekvéshez elvezetett. Ezért kell mindig meghallgatni a másik oldalt is esélyt kell adni a védekezésre.
De részemről ez a dolog lezárva.


A csávó megtorpedózta a csapattársát szándékosan. :lol: Bár nem most néztem a jelenetet de ha jól emlékszem le is írja meccs közben, hogy miért tette. Emlékeim szerint elég gagyi dolgot nevezett meg indoknak... ezt nem tudod megmagyarázni :whistle:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41447 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Legalább nem süllyesztette el az illetőt..ez is valami. Akiket én látok néha, azok nem végeznek fél munkát:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41448 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Csak azért nem süllyedt el mert nem sebezetek eleget a torpedók :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41455 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: REKT

Rolesz81 írta: Legalább nem süllyesztette el az illetőt..ez is valami. Akiket én látok néha, azok nem végeznek fél munkát:)

Biztos véletlen, hogy az a játékos halt először... :whistle:

Nem ítélkezünk senki felett, mert nem tudjuk mi áll a tettek háterében, mi az az esemény vagy esemény sorozat ami a cselekvéshez elvezetett. Ezért kell mindig meghallgatni a másik oldalt is esélyt kell adni a védekezésre.

... szóval az amit én írtam korábban, mint indoklás az semmis + ez a pár mondat simán írható lenne az én védelmemben a "jaj ez gyerekes"-ezők irányába...

Ja és akkor bárki aki pl "jelent egy csendháborítást"-tól kezdve "gyanús esetet jelent" stb.-t az gyerekesen panaszkodik a rendőrbácsinak, hátha az a valaki kap büntit.... Korántsem lehet az az indoklás, hogy kára esik belőle, és ezt szeretné "az univerzum szintjén rendbe tenni"...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41459 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klán: REKT
... szóval az amit én írtam korábban, mint indoklás az semmis + ez a pár mondat simán írható lenne az én védelmemben a "jaj ez gyerekes"-ezők irányába...

Ja és akkor bárki aki pl "jelent egy csendháborítást"-tól kezdve "gyanús esetet jelent" stb.-t az gyerekesen panaszkodik a rendőrbácsinak, hátha az a valaki kap büntit.... Korántsem lehet az az indoklás, hogy kára esik belőle, és ezt szeretné "az univerzum szintjén rendbe tenni

Kedves ledgeri!
Amit te itt most magyarázat képpen felhozol a védelmedre az semmit nem javít a gyerekes megítélésemen. A való életben a feljelentgetőkről, külön véleményem van lényegesen rosszabb, mint a gyerekes jelző. Amikor én töltöttem a fiatalkoromat, volt egy olyan intézmény, hogy önkétes rendőr. Ez a személy valójában nem volt rendőr, nem is rendelkezett olyan adott adottságokkal ami erre alkalmassá tette volna de jelengetni, okoskodni nagyon tudott. Egyetemista koromban kollégista voltam, ott az éjszakai portás, egy öreg egykori munkásőr kommunista volt, aki egyfolytában jelentgetett, szerinted mennyire volt népszerű személy?
Erről az egész eseményről ez jut eszembe, egy részről nem baj, mert a koleszsok évekre szívesen emlékszem vissza, tudom és tisztában vagyok vele, ilyen emberek vannak, voltak, lesznek de a személyes szimpátiám nem tudják kivívni. Természetesen joggal jut most eszedbe, mit számít az én személyes szimpátiám? Semmit hiszen, a mi életünk sehol nem találkozik ezen oknál fogva ez egy teljesen más alakot ölt, amit úgy hívnak vélemény. A véleményemnek hangot adhatok, de meg is tarthatom magamnak, ez egyéni döntés. Jelen esetben hangot adtam neki, ami lehet kritikus, de nem elítélő.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Kzoli által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41463 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Túl van ez spilázva. Odaát is százezerszer voltam tanúja hasonló eseteknek, de foglalkoztam én vele? Áhh... a saját játékomra figyelek, ennyi. Ha ketten ölik egymást a chaten, jókat röhögök rajtuk, ha meg lövik is egymást, tegyék, ha az lelki megnyugvást okoz nekik.

Ha meg magyar a támadó fél, most komolyan mit vár az ember? 1% az esélye annak, hogy emiatt kiraknak valakit klánból... nédda a parasztyát, aszt jóvan :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.