MOD keresés

Több
6 éve 10 hónapja #39757 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Másik érdekesség. Aki dinamikus célkeresztet használ, mint én is, annak végre kis újdonság. Egyénileg be lehet állítani rajta egy csomó paramétert. színeket, osztás sűrűséget, stb.
Sajnos a MOD egyenlőre csak orosz nyelven akar kommunikálni, vagy legalábbis nem találtam meg az átállítási lehetőséget benne.
Ha valaki érti a nyelvet, vagy tudja, hogyan lehet emberi nyelven is használni, az tegyen vele egy próbát.
Nem tiltott MOD, hiszen csak a távolságmérő paramétereit variálja át.

Dynamic Crosshair configuration

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39759 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés

SirHiggins írta: Nem használtam modokat, így lehet, hogy láma kérdés lesz, de van olyan, amivel a kikötőben szabadon lehet mozogni a kamerával?


Úgy tudom, nincs. Csak körbe nézheted a hajódat, de mozgásról nem tudok, hogy lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39765 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: MOD keresés
Benéznél egy kocsmába? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39769 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: MOD keresés

leopardusz írta: Benéznél egy kocsmába? :lol:


Egyértelmű B) Legurítanék pár indian pale ale-t, mielőtt kifutunk a Mighty Hood- al :evil:

ui. csak még tudjam, hogy melyik a starboard side, meg a port side hehehe :P
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja SirHiggins által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39991 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: MOD keresés

SirHiggins írta: Nem használtam modokat, így lehet, hogy láma kérdés lesz, de van olyan, amivel a kikötőben szabadon lehet mozogni a kamerával?


Gondolom van valami dev-tool, mert a promóvideókban sokszor látni ... rá is kerestem ez egyik emberkére facebookon és írtam is neki.. eddig semmi :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61198 Írta: MegaDommagam
MegaDommagam válaszolt a következő témában: MOD keresés
Sziasztok,
Ezeket a mod-okat csináltam, benn vannak Aslain mod csomagjában és a hivatalos ModStation-ben is.

A job oldali kép az ‘Ágyú kaliberek milliméterben és hüvelykben’ mod-ot mutatja, de az csak angolul van és nem lehet Jacktor Magyar mod-jával egyszerre használni.

A többit viszont igen:

Kibővített karusszel (Carousel Extended) – a Kikötőben láthatóvá teszi az összes lobogót, kamuflázst, jelzászlót valamint a modernizációkat és fogyó cikkeket, és alattuk egy gyors szűrő sávot

Gyors jelzászló levonás (Quick Demount Signals) – 16 egér kattintás helyett egy egér kattintással levonja az összes jelzászlót egy csatahajóról és visszateszi őket a raktárba

Jó hír (Good news!) – elrejti a piros ‘új’ jelzéseket

Alapjában spórolós (Stingy by Default) – ha valamiért aranyon kívül mással is lehet fizetni a mod megváltoztatja az alapbeállítást, nehogy véletlenül elköltsd a dublonjaidat

Módosítható szakasz chat doboz (Adjustable Div Chat) – kisebbre lehet a szakasz chat-et állítani, a jobboldali chat csatornát el lehet tüntetni

Örökös karmaflázs (Permanent Karmaflage) – mindíg 666-ot mutat a karmád helyett és elrejti a ‘Megdícsértek’ és ‘Feljelentettek’ rendszer üzeneteket

Használjátok egészséggel, bár ezekkel nem fogtok több hajót elsüllyeszteni. :love:


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja MegaDommagam által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, BAGETT, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.