Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 2 hónapja #11181 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Érdekes.... Link


Nagy kár, hogy nem reklámozzák jobban ezt a játékot. Nincs neki angol nyelvű honlapja, sem EU szervere.

Így nem csoda, ha csökkenő érdeklődést mutatnak a játékosok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #11257 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Nekem egyre jobban tetszik. Az előbb mentem Kawachival egy olyan csatát, hogy mindkét oldalon csak 1 csatahajó volt és 8 romboló. Ilyen felállásban WoWs-ból ki is léptem volna azonnal, de itt..
Öröm nézni ahogy a 305mm-es HE sorozat darabokra robbantja a kis csónakokat. Volt amelyik azt hitte a WoWs-ban van és rendesen letámadott. Neki a másodlagosok (azokba is HE-t töltöttem) adták tudtára, hogy ez nem az a játék. Volt amelyiknek elég volt egy sorozat is, de ha az első sortűz nem is végzet vele akkor teljesen leamortizálta a moduljait. A második sörtűzre meg felrobbant.
Régen játszottam ekkora élvezettel egy játékot mint ezt :D
Sajnos nagy örömömben elfelejtettem screenshotokat csinálni, de annyira belemerültem a játékba, hogy eszembe sem jutott. Amúgy 4 rombolót lőttem ki 1-et a 305-ösök robbantottak fel, 2-őt a másodlagosok téptek szét, és 1 volt amit a másodlagosok lényegében harcképtelenné tettek, és a 305-ösök éppen akkor töltöttek be és meg is adták neki a kegyelemlövést :D A csatahajót az egyik rombolónk szedte ki és egy Minekaze vitt még 3 killt és nyertünk. :D
Eszméletlen jó csata volt :D
Szivesen játszanék még de sajnos mennem kell melózni :(
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11564 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Az elmúlt 2 hétben nem igazán voltam. De tegnaptól leszek újra. Ja és meglett a myoko 3 kört mentem vele nem rossz főleg hogy nagyon pontos. Látom lvl 2 lett a fleet grat. hozzá. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11582 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Mostanában én is keveset játszom. Sajnos, nem túl jól reklámozzák a játékot és erősen lecsökkent a játékos közösség. Az sem tesz túl jót a létszámnak, hogy nincs angol weboldal és valami idétlen megoldást próbálnak alkalmazni az EU-s játékosok részére, ahelyett, hogy nyitnának egy EU-s szervert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #11598 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Na ja. Sajna en is eszre vettem hogy kevesen vannak.

Viszont ilyenem se volt meg. :

Melléklet:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12909 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Na meg lett a T7 német csatahajó is. Bár inkább csak dísz, ert igen kevés magasabb szinten a játékos.

Melléklet:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.