Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

Több
8 éve 1 hónapja #13902 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

Szete58 írta: Annyira nem mondatok egymásnak ellen, mint amennyire a hangnemből kitűnik... türelem, némi tolerancia, s mindjárt kiderül, hogy senki sem ül fordítva a lovon, max. egyikőtök elölről nézi: "Harap!", a másik meg hátulról: "Rúg!"... Pacem! :)


Én nem vagyok ideges Szete bátyó! :) Na de megyek vissza ölni a zombikat. :cheer: (Diablo3)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13925 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

Doktoruur írta: Ne haragudj vonKurz, de baromira nem jól közelíted meg a statisztikákat. A statisztika nem akkor helyes, ha kiragadsz 1 dolgot és CSAK azt elemzed. :lol:

Most nézzünk meg másik adatot:
Yamato 9 gránátot lő ki 1 salvoval; Shimakaze 15 torpedót.
Yamato salvo sebzése: 133.200; Shimakaze: 356.490
Ha csak 25%-os a pontosságunk (ami szerintem korrekt adat): Yamato: 33.300; Shimakaze: 89.122

Igen! Jól látható, hogy ha a Shimakaze 1 salvoval csak 25%-os találatot ér el,

bocsi, elsiklottam kicsit a "statisztikan" talan mert nem igazan statisztika :)
szoval igazad van, mert ha csak 25%-t er el, de ertelemszeruen nem erhet el ennyit, hiszen akkor nem 56k lenne a Shimikazek sebzése...

számoljuk mondjuk 10%-l, és akko3 már 35649 a torpedo sebzése, persze 150 másodpercenként egyszer, ami alatt a Yamato elég soxor eldurrantja magat :)

nemtok olyan oldalt, ami azt nézné, hogy osszesen mennyi torpedo találl, ezért azt javaslom nézzuk meg a krémet, ők vagy másfélszer annyit tudnak mint a tobbiek.

worldofwarships.eu/en/community/accounts...ccount-tab-ships-pvp
nézzunk olyant, akinek sok meccse van, itt a link feljebb, wozsr2000
208 Shimikaze meccs, 70% gyozelem, ez kiemelkedo azt hiszem, 8% torpedo hit

nincs ugyan elbontva, de feltételezem ez a srác azért tud torpedozni, nézzuk mit tud általánosságban rombival
wows-numbers.com/player/515503178,wozsr2000/
9,79% torpedo

130 meccs Shimikaze, 4% torpedo hit
worldofwarships.eu/en/community/accounts...ccount-tab-ships-pvp

wows-numbers.com/player/524709384,Ilya_Wolf/
torpedo hit 6,42%


mind a 2 srac sok meccsen, 70%-s gyozelemmel, profi rombolos.
ok nem az atlag, nagyon messze az elit. szoval valoban, ha a 25% szerinted korrekt találati arány valós lenne, akkor durva lenne a romboló.
de nem az sajnos, hanem 4-5, max 10% amivel számolhatnak a konkrét célra inditott legdurvabb rombolo spammerek, nyilvan a Gearing vagy a Khabarov torpedoi még rosszabb sebzést mutatnak...

másik amit tobbszor felhoztal, a beépített aimbot.
egy gyors torpedo 30-50 másodperc alatt ér célba.
Yamatot nem tudom, de az Iowa 10 másodperc alatt lő el 15km-re.

tényleg olyan súlyunak érzed annak az előrejelzését, hogy hol lesz 40 másodperc múlva a hajo, mint azét, hol lesz 10 másodperc mulva ?

AtuqShaman írta: Megnézted a statomat...hú most aztán húha.
Mivan ha nem akarok nagyobb tierbe menni?
Többet mentél nagyobb tierben mint én ezért én nem mondhatom el a véleményem és automatikusan neked lesz igazad? Szerint érdekel?


nem foglalkoztam azzal, mennyit sebzel, vagy mennyire hatékonyan, mert ez semilyen szinten nem érinti az elvi vitánkat. ha te alacsony tierben akarsz menni, azzal nincs semmi probléma, mivel én nem ott megyek az utobbi honapokban, ezért valószinűleg jobban ismered az alacsony tieres játékbeli viszonyokat nálam.
használlod a rombolókat is, tudod alacsony szinten mit tud egy rombolo, es ha azt mondod, hogy azonnali nerfet a 4-5 szintu romboloknak, akkor szerintem kicsit tulzasba esel, de rendben van, tudod mirol beszelsz, neked az a véleményed, nekem más.

de ha nem láttál még videon kivul magas szintu rombolot, akkor mire fel alapozod azt a velemenyt, hogy durvak ? van amire hasznalhatok, van amire nem.

az meg azért erős lukrafutás volt, hogy en tobbet játszanék rombival, mint csatahajoval :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #13929 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

vonKurz írta: az meg azért erős lukrafutás volt, hogy en tobbet játszanék rombival, mint csatahajoval :)


LYukrafutás? mert én nem nézem meg a statodat és mérem a pöcsömet össze a tieddel? talán mert rég kinőttem belőle

amúgy teljesen úgy beszelsz mint aki sose csatahajózott, innen feltételeztem, tévedtem...és?

ezzel nyertél? akkor nyertél
bánom is én, a te pöcsöd nagyobb ha te azt mondod, nem érdekel engem

legyen akkor, NERFET A BB-KNEK!!! BUFFOT A DD_KNEK!!!!

befejeztem
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja AtuqShaman által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13931 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
És legyen a játék neve World of Warships helyett Torpedo! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13935 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]
Kedves vonKurz!

Szerintem felesleges folytatni a dolgot, mivel nincs értelme. Kicsit azt érzem, hogy amit más felhoz, az szerinted hülyeség, de amit Te, az a realitás. Nos szerintem nem így van. 1300 fölötti csatáim száma közel 75%-a csatahajóval volt. Szóval én tudom mit érzek, látok és tapasztalok.

De ha szerinted az jó, ha a csatahajókat egyfolytában nerfelik, akkor oké. Ha szerinted az korrekt, amikor egy DD szétszed a 130-as lövegével egy BB-, akkor oké. Nincs több kérdésem. Szerencsére a következő verzióváltásnál ismét nerfelik a csatahajót. Buffot kap a romboló és a hab a tortán: nerfelik a romboló legnagyobb ellenségét a cirkálókat is.

Igazad van! Ez így tökéletes! Az a legjobb, hogy ha nincs cirkáló a közelben, akkor a romboló úgy öli meg a csatahajót, hogy közben telefonál és szotyizik. Ha nem, akkor bamba a DD irányítója. Igen. Ezt átültettem a csatahajós indoklásaidból. De majd ha lesz időm, elkezdem sajnálni a rombolóval játszókat, mert nekik a legnehezebb. Hiszen Nekik van 1 (max 2, az ágtól függően)igazi ellenfele, míg a csatahajósnak 4! Szinte ugyan az. Nem igaz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13943 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: FALIÚJSÁG! NA MI ÚJSÁG[?]

Doktoruur írta: Kedves vonKurz!

Szerintem felesleges folytatni a dolgot, mivel nincs értelme. Kicsit azt érzem, hogy amit más felhoz, az szerinted hülyeség, de amit Te, az a realitás. Nos szerintem nem így van. 1300 fölötti csatáim száma közel 75%-a csatahajóval volt. Szóval én tudom mit érzek, látok és tapasztalok.


ez igaz, csakhogy pont ez a problémám, hogy nem tapasztalod meg hány sikertelen torpedóindítás kell hozzá, mire végre bekap néhányat az a csatahajó. mondjuk sokkal jobb vagy mint a frocsogo gyerek, te legalabb az egyik oldalát ismered :)

azt mondjátok könnyed sétagalopp rombolóval játszani, és teszitek ezt ugy, hogy sosem probaltatok. én mivel probaltam már soxor, tudom hogy nem igy van.
ha tényleg 1-1 a szituácio, és van elég helye a csatahajonak, nyilvan szigetek kozt más a szitu, akkor k-va nehéz csatahajot olni, sebezni lehet persze, sebezni lehet, csak a sebzes önmagában semmire nem elég...
ámen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.