Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dreadnought

Több
7 éve 1 hónapja #34618 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Dreadnought

Dewri írta: Kipróbáltam ezt az űrhajós csodát. Ha nem tudnám, hogy nem wargaming, azt hinném, hogy wargaming...

Már most hozza a szintet: lövöm az ellenfél hajóját mindennel amim van, pajzs bekapcsolva. Az ellenfél rámnéz, és NÉGY LÖVÉSSEL kinyír a picsába... Ez igen. Nem kicsit kell még dolgozniuk a kiegyensúlyozottságon, ha ez véletlenül ilyen...

Egyébként a hang elég bugos, végig recseg-ropog, írtam is nekik egy bugreportot. A grafika meg a gépemen sajnos elég gyenge, minden le kell vennem lowra és a felbontást is csökkenteni kell 1280x1024-re, így megy 40-50 fps-el, de ha közelharc van, leesik 10 alá is. Ez lehet, hogy nem a játék hibája, nem is bosszankodok miatta. A játékmenet jobban zavart...

Uninstall megvolt...


Ilyen hülyeségekkel töltöd az idődet , inkább jönnél szakaszozni! Felba..ol! :lol: :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #34620 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dreadnought

SeahawkHUN írta: Ilyen hülyeségekkel töltöd az idődet , inkább jönnél szakaszozni! Felba..ol! :lol: :angry:


Sajnos lassan ott tartok, hogy bármi mással inkább töltöm az időmet, mint wargaming termékkel, mert annál jobban semmi nem tud felba...ni... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35282 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dreadnought
Kipróbáltam!
Összességében érdekes. Az irányítás számomra nehéz, de lassan megszokom. Az egyensúly tényleg elég furcsa: Nekem jó sokat bele kell eresztem bármibe, hogy ugyanazt elérjem, mint a másik pár lövéssel, de csodák is vannak. Ami nekem nagyon nem tetszik, hogy lényegében mindenért aranyat kérnek és, hogy 5 hajója lehet az embernek összesen. Most azon morfondírozok, hogy melyik legyen a szerencsés. Viszont a hajók átnevezhetőek, ezt a wg is megcsinálhatná, kikötő szinten, amit csak a tulaj lát.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #42154 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dreadnought
Időközben open beta lett a játék. Szóval aki ingyenesen szeretné kipróbálni az megteheti. Játszottam vele tegnap pár órát és a zárt beta óta sokat fejlődött a játék. Sok olyan elemet épitettek be amiket a játékosok kértek és kivettek néhány idegesitő játékelemet is. A karbantartás pl eltűnt szerencsére, a fejlesztési fát rendbetették, most már azonos hajótipusokat fejleszthetünk egy ágon belül és nem összevissza vannak,kerültek be új térképek új játékmódok (van PvE is) stb. Természetesen vannak még hibái, de egy próbát megér.

www.greybox.com/dreadnought/en/pc-game-overview/
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42184 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dreadnought
Jó játék. Zárt bétába sikerült valami különös oknál fogva bekerülnöm, ott hullottam, mint az őszi légy, de most egész jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42191 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dreadnought
jól néz ki, leszedtem.
még nem döntöttem el, hogy rászokom-e :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.