Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Kódok, promóciók

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63588 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Na srácok!!! :D most néztem a wows stream-et és olyat mondtak amire könny szökik a szemünkbe, nyál a szánkban és melegség a szívünkbe :D

A következő utáni (tehát 0.9.5) patch-el lesz egy újabb direktíva amihez társul egy újabb dockyard is. A Pay to Rico dolog után ezt kompenzációnak szánják, egyfajta komolyabb bocsánatkérés.

20 státuszból áll majd a dockyard, és hozzá 5 heti küldetés (nem könnyű, de bőven megcsinálható). A 10. helyen elérhető lesz egy Graf Spee és a 20. helyen pedig az Odin (tier 8as baszó csatahajó)! A lényeg, hogy hétről hétre lehet előre menni és a 18. státuszig ingyen megszerezhető minden. Azután 19-20-ért fizetni kell 3500 dublont ha a küldiket csináltátok de aki kihagyja az egyszerre megveheti 35000 dublonért is.

Tehát még egyszer: folyamatos, teljesíthető játékkal megszerezhető egy Graf Spee és 3500 dublonért egy tier 8as Odin német csatahajó. ;)

Zárójelesen jegyezném meg, hogy megemlítették nekik a balance-ot ami csatáról-csatára kísért és azt mondták, hogy a kövi patch-el (jövő hét csütörtök aszt hiszem) ezen javítani fognak. ;)

UI.: az angolom nem tökéletes, lehet, hogy valamit félreértettem de a lényeg ez. Jó játékot! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63589 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Én sem tudtam rendesen odafigyelni, de az egyik küldetés pl az, hogy 2 millió sebzés DD-vel. Azért ha kompenzálni akarnának ez kicsit kevesebb is lehetne. Ja,és ha van Graf Spee-d akkor credit kompenzációt kapsz csak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63594 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Úgy rémlett t6-ért dublon jár már, de akkor "tévedtem", akkor t7-től járna dublon dupe hajóért?

Odin dockyardban? Meh, t8-as schanrhorst, jó, van torpedója, hydroja egyszerre ami bb vonalon jelenleg nincs, de a gunja kicsi kicis kaliberű, secondaryt nem érdemes erőltetni. Úgy rémlik nem olyan rossz, de röhögve talál az ember jobb hajót, főleg ennyi dublonért (teljes árat nézve és, hogy t8-as csak)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63604 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
COURAGEANDVALOR
1db Oktoberi forradalom láda
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BAGETT, Mcarthur73, leopardusz, pgergo77, [DPH] Greendevil97, akkufuro, BacsaA, Andurin77, Shardik4 és 1 további személytől kapott köszönetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63612 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
DEBTOFGRATITUDE
Minden speciális zászlóból ad 1-1 db-ot.
www.wows-gamer-blog.com/2020/05/bonus-co...special-signals.html
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BAGETT, leopardusz, Rallyefan81, akkufuro, BacsaA, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63684 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
5 Szovjet tokent+1 camot adnak most a cikkek, ahol szerepel egy spéci gomb:
worldofwarships.eu/en/news/general-news/...n-our-news-articles/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Shardik4, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.