Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 1 hónapja #51319 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Örömködő

nwa5000 írta:

Phaser írta:

nwa5000 írta:

Storm írta:

nwa5000 írta: A trend folytatódik... :sick:




Valószínűleg, sőt biztosan nem jól használom, de annak a valagát megcsókolom, aki ezzel a szarral 15 km felett 25%-os találati arányt tud mutatni.

10-15km között érdemes lövöldözni vele. Ha gondolod küldhetsz replayeket és elmondanám, hogy szerintem mi a probléma.


Bekapcsolom a replay funkciót, aztán küldök.
Amúgy itt van a mostani csatám. Ha ilyet (is) tud, akkor szerintem ebben benne van vastagon az rng keze.



Azt nézted már, hogy az NC lövedékeinek torkolati sebessége kisebb mint a legtöbb BB-nek ezért kicsit máshogy kell célozni vele? Hozzá kell szokni. Ahogy te is irtad: rosszul használod.


Pont ezért parasztvakítás az a 23+os lőtávolság. Bőven elég lenne 16 km. A fölött úgy sem talál el semmit. .:)
Na nem baj. Iowa kifejlesztve, ez meg ment a szemétdombra.


hogy lenne már elég a 16? :blink: Simán lehet lőni az ncvel közel max távra is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51321 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
De nagyon is eltalál bármit. Mint irtam máshogy kell célozni vele. Csirke is irta 162 lövésből 9 találat az nem az rng hibája. Nem tudod használni a hajót. Amúgy meg pont ezért jó a nagy lőtávolság. A kisebb torkolati sebesség miatt nagyobb ivben lőnek az ágyúk azért NC-vel be lehet lőni olyan helyekre ahová a többi BB-vel nem, valamint közepes és nagy távolságon a meredekebb becsapódási szög miatt könnyebben ütik át a fedélzeti páncélt. Egyszerűen tudni kell alkalmazkodni azokhoz az ágyúkhoz.

Biztosan így van, én nem így tapasztaltam és nem is így éltem meg. Egyébként meg hogy van az, hogy egyik csatában 0,5% a találati arányom, a következőben meg 30% az NC-vel? Vagy a eggeli kávé akkorra hatott? :D

bontottcsirke
Persze, hogy lehet vele lőni 23 km-re is és találat is van, pl: víz felszíne, ellenséges szikla stb. :evil:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51322 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő
Napi Tirpitz run, gyakorlatilag mint kes a vajon. :) Elputtyogtatam 3 Bismarck elleneben.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51323 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Örömködő
Jó ez a Monarch, csak az AP lőszert véletlenül se szabad használni, mert 10 km-en belül is képes 2-3k körül sebezni. De ez a ganyé WG hibája, nem a hajóé...



A New York is jó kört ment tegnap. Nekem nincs bajom az amcsikkal eddig. Az NC-vel a 0.4.1 tesztszerveren mentem utoljára, akkor 120k sebzést hoztam vele, nem tűnt annyira rossznak, de azóta nyilván tönkrevágták azt is, akarom mondani "balanszolták"... :evil:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51338 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Örömködő
Kicsi, mérges és olasz :cheer: :silly: :woohoo: és ha kellett odavert a heteseknek is :evil:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Shogun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 1 hónapja #51351 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
Napi kraken







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.