Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 10 hónapja #63972 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ha ennyire használhatóak lesznek a német hordozók, akkor már elégedett lehet vele a játékos.

Attól tartok, hogy majd a Graf Zeppelin-t "igazítják" hozzá az ág többi eleméhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63973 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

Lord írta:

Rallyefan81 írta:

Lord írta: Ahhoz képest, hogy mi volt szerintem sokat változott pozitív irányba. Van pár idióta, vannak akik szabotálják a csatát de egyik update-ről a másikra érezhető a javulás.

Az biztos véletlen, hogy május 14. körül indult újra az élet az iskolákban, munkahelyeken nagyrészt nyugaton. :)


Pontosan... Amint megnyitották az iskolákat a wg kiadta az új update-et. Az egésznek semmi köze a frissítéshez, az összes noob iskolás volt. ;)


Aha, ezt írtam...
Ja, nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63975 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Örömködő
Nem biztos hogy nem kevertek valamit tényleg .
Bár én még mindig fos csatákat kapok .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63976 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Shardik4 visszatérünk a régi dologhoz ilyenkor. Valaki szerint csak a kijárási korlátozás miatt hígult fel a játékosállomány amit egyébként teljesen világos és érthető. Vannak olyanok mint én, aki ezen kívül néz streamet és ott hallom, látom miket írnak a wg srácoknak és ők erre mit reagálnak rá majd egyik napról a másikra, mikor frissíti magát a játék onnan kapásból éles különbség van. (Tudod, mikor megmondják, hogy változtatnak rajta a következő frissítéssel és amikor ez megtörténik hirtelen nagy mértékben átalakul a csaták kiegyensúlyozottsága hajlamos azt hinni a magamfajta, hogy ez nem véletlen :P :ohmy: ). Vannak akik szerint meg minden fasza és semmit sem változott az évek alatt a játék és teljesen normális, hogy időszakonként vagy akár napról-napra uniqum vagy super uniqum játékosból very bad lesz. Biztos egy éjszaka alatt elfelejtett játszani. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63977 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

Lord írta: Shardik4 visszatérünk a régi dologhoz ilyenkor. Valaki szerint csak a kijárási korlátozás miatt hígult fel a játékosállomány amit egyébként teljesen világos és érthető. Vannak olyanok mint én, aki ezen kívül néz streamet és ott hallom, látom miket írnak a wg srácoknak és ők erre mit reagálnak rá majd egyik napról a másikra, mikor frissíti magát a játék onnan kapásból éles különbség van. (Tudod, mikor megmondják, hogy változtatnak rajta a következő frissítéssel és amikor ez megtörténik hirtelen nagy mértékben átalakul a csaták kiegyensúlyozottsága hajlamos azt hinni a magamfajta, hogy ez nem véletlen :P :ohmy: ). Vannak akik szerint meg minden fasza és semmit sem változott az évek alatt a játék és teljesen normális, hogy időszakonként vagy akár napról-napra uniqum vagy super uniqum játékosból very bad lesz. Biztos egy éjszaka alatt elfelejtett játszani. :D

Írhatsz nekem is, nem bújok el.

Nem írtam, hogy nem változott a játék.
De Neked jobb lett, Shardiknak, akkunak nem.
Fura.
Lila játékos elfelejt játszani, akkor a nagyon rossznak hirtelen full lila körök kellenének, nem?

De igen, a wg olvassa a fórumot és neked állított a játékon.
Mert az ötös tanuló nem írhat kettes dogát.
Valóban.
Majd próbáld ki egy zenei CD-n, de inkább 3-400 számos zenei gyűjteményen a random opciót.
Meg fogsz lepődni.
Itt is ez a baj.
A random rész csapkolódik a végletekben.
Bejön egy új ág, billen minden. Majd elcsitul a hullám.
Nincs min állítani, mert folyamatosan elborul.
Ennyi a történet lényege, nem pedig az egyén diadala.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63978 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ezután forró zuhany, hogy lemossam az ellenfél szidalmait :lol: :silly: :lol: A ranked-es IFHE Lőtáv build mellett alig kell füstöt használni.



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.