Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 7 hónapja #65133 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Jó lett volna megnyerni, de eséltelen volt ezzel a csapattal...








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65134 Írta: MagicofMerlin
MagicofMerlin válaszolt a következő témában: Örömködő
Rászántam magam 50 token megvételére. 2 black friday-es láda
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65138 Írta: MagicofMerlin
MagicofMerlin válaszolt a következő témában: Örömködő
A tegnapi sikeren felbuzdulva nyitottam megint 2 konténert
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65140 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Top tier-ként milyen jól lehet vele pofozkodni...még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65149 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Na, 2. köröm vele, free xp-ztem a 8-ast és a 10-est, de a "nagytestvérre" már nem futotta a keretből, majd megveszem, amint kifarmolom. Jó, most top tier voltam, így talán könnyebb dolgom lett volna, de ca-kat nem igazán citadelláztam a rockettel, pedig oldalról mentem rájuk és elvielg jól céloztam O.o









De pf, első meccs t7-9-es mm volt, de soyuzra rámentem AP bombás rajjal, 7 bomba eltalálta, de 0 citadella? Miről maradtam le?
Meg jó az autopilot, megint. Kijelölöm h hova szeretnék menni, a rendszer jelzi h "értette" és mutatja az útvonalat, de a hajó csak megy előre tovább.... (és módosul az útvonal jelzés is, de nem vált irány), emiatt haltam meg az első körben, mert túl közel értem az ellenhez...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65150 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Üdv a klubban!

Mind a két dolog miatt.

Az első, vagyis a német CV bombái...ilyenek. Annyira kiszámíthatatlanul random, hogy szerintem az a marha, aki leprogramozta, az sem érti a működését. Semmiféle kiszámíthatóság nincs benne.

Azzal nagy hibát követtél el, hogy az előtte lévő hordozókat kihagytad. Lett volna idő ráedződni a dolgokra. Nem ért volna akkora meglepetés.

A kiszámíthatóság teljes hiányát meg arra értem, hogy egyik rácsapáskor csak találat van a T6 német csatahajón, a másik rácsapáskor meg lepattan, a harmadikon meg a háromból egy átszalad citadellába. A következő csatában támadod a német T9 csatahajót, elsőre átszalad kettő, de csata végéig egyetlen citadellád sem lesz bombákkal.

A rakéták majdnem ugyan így működnek. Egy eset a kivétel, ha összefutsz két szinttel alacsonyabb, könnyű cirkálókkal, vagy összefutsz egy Minotaur-l. és sikerül a birkát meglepni oldalról. Nos, olyankor van nagy meglepetés. Fél HP-ról úgy kicsapod, hogy minimum két reportot fog érni a csata végére.

Ja igen. Amiatt készülj fel a reportolás dömpingre, hogy nem vagy hajlandó rombolókat támadni. Minimum 1-2, csatánként összejön e miatt. Azt a döglött kutyát sem érdekli, meg szegény egy bites csatahajós játékosoknak el sem lehet magyarázni, hogy overpent rakétázol neki, miközben ő három másodperc alatt leszedi a kevés HP-val rendelkező papírrepülőket.

A másik dolog miatt is üdv, mivel itt a fórumon konkrétan hülyének néztek engem a játékos társak, mikor erre panaszkodtam. Volt, hogy mert MOD miatt, volt, hogy mert szarul van leszedve a játék, meg még kitudja, mi minden. Azóta azért nem panaszkodok, mert minek? Úgy sem érdekli a kutyát sem.

A hiba megmaradt. Pedig, nincs MOD, Safe módban is előjön, lefuttattam a WGcheck-t. Semmi hibát nem talált. Sőt, valamelyik éjszaka (azért, mert csak mobil netem van és olyankor van sávszél) letöltöttem újra az egész játékot. Volt nagy meglepetés. Már a második csatában előjött a hiba.

Közben kitanultam, hogyan lehet vele együtt élni. Meg kell várni, míg meg áll a hordozó, addig nem adni neki új parancsot. Mindig figyelni kell, hogy arra megy-e, amerre szeretnéd. Ha nem, következő felszállás előtt bele kell tenyerelni a kormányba. ilyenkor észhez tér és elkezd beszélni, hogy kikapcsoltad az autópilótát. Ilyenkor lehet újra utasítani, amit végre is hajt.
Hajlamos pálya szélén beakadni és elfelejteni, merre is az arra.

Mint írtam, nem minden pályán és nem minden csatában fordul elő. Viszont vannak térképek, ahol bizony minden csatában volt irányítási problémám.

Továbbra is az a véleményem, hogy ez bizony játék hiba. Csak nem jön elő mindenkinél. A CV játékosok hamarabb belefutnak, mert nekik létszükséglet az autopilóta.
Csak sajnos így szart sem ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.565 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.