Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59190 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
3 cv-t azért elég ritkán adja, kb mint a +5 dd-s felállást, lehet, de akkor marha sokan várakoznak ugye minimum 3-4 perce már

de az a jó, hogy CC-k is panaszkodnak, flambassnak és notsernek jött ki ma videója pl cv témáról (flambass midway-el solo warriort, 260k dmg-et tolt ki, úhgy hogy nem eröltette meg magát ,habár itt valszeg az ellenfél is soakt tett hozzá), notser meg clevelanddel volt, nem igazán támadták hordozóval (t6-os brit)


KÖSZI MM, EZ MARHÁRA FUNOLÁS, HOGY FOLYAMAT BUKÓT KELL MENNEM, MERT A CSAPAT ELSŐ PERCEKBEN 4-0-RA LELÖVETI MAGÁT A SZINTE FOLYAMATOS 2 CV-S MECCSEKEN





10k base xp kellett nekem elsődlegesen cv-vel ,de a fele már megvolt, aztán 400-600 base xp-kkel meglett, sokszor voltam top5-ben 30-80k dmg-gyel, röhej....
GoKuval meg elég gyorsan meghaltam és úgy is nyertünk...



azért megkérdezném mit csinálnak ott hátul mikor elöl csak az a 4 hajó volt... (salemet kilöttem) ofc, 75 secondary hit, bismarckkal meg 100-at kapartam össze az elő...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59205 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na ma betetőzte a Wargaming az elmúlt 10 nap,csak több vesztes csatás, és folyamatos WR csökkenést elősegítő MM-je. Elegem van. Állandóan a CV-vel + 2 tier, és csinálj valamit. Teljesen fogalmatlan, foglalni, lőni, csatázni nem tudó, teljesen debíl idióták mindíg csak az én csapatomba rak a tisztelt WG. Gondolom ez a random mm. Hát ja. Köszönöm a mai napot is.

Ezért játszon az ember ezzel a szarral? Állandóan csak szívjon? :angry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59206 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt a szar tetű játékot Istenem !! Hová tartunk ? ZAO val nem tudok kilőni egy tetves CV t mert hát ő ugye nem tudom hogy az anyjába de 6 tüzet elolt egymás után. Hogy tud 10 másodpercenként oltani az a csaló szar ??
Arról már nem is beszélek hogy 200K sebzéses csatákat bukok. Néha -néha persze ad egy győztest mikor meg sehogy nem tudok sebezni mert 0 penetration van full broadside hajóknak.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59207 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ez nagyon jó, Musashival vagyok egyik oldalt, de szembe jön velem 2 yamato, mondom inkább hagyom és megyek a másik oldalra, csak ott is elkezd mindenki meghalni, capelni meg nem capel senki, mert 4 dd + 1 cv-s meccs...
és azért buktuk mert utolsó másodpercben még volt 7k hp-ja az OP t10 cv-nek :dry:








Aha, hogyne, 700 hp-s Amagira rámegyek shoukaku AP bombázókkal, igaz, hogy oldalról de sok lehetőségem nem volt, teljesen beszűkülve rámegyek, miss, MISS?! HOGY A BÜDÖS JÓ ISTENBE MISSEL MIKOR A 2 SAROK VOLT KINT A HAJÓRÓL?! És természetesen bukó, ahogy ez is:



2 meccset mentem csak ezzel, naval battle miatt nem akartam pontot bukni, de így is most 8/9-en állok, vagy ezzel, vagy a kronstadt bukó miatt buktam egy pontot
Lexingtonnal meg... igaz, hogy elment 2-3 percem azzal, hogy el kellett mennem a géptől, hogy segítsek, de t120-ben mi a büdös jó istent csináljak? Ráa akartam menni egy musashira HE bombákkal, csak a füstből előjött egy republique és egy mino és 2 másdopercen bleül eltünt a teljes osztagom sebzés nélkül. Nagyon jó a cv rework, nagyon jó (a másk végleg meg a tegnapi flambass vdeó, mikor kb semmi se állítja meg az embert)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59208 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Új negatív rekord...





108 kilőtt skúlóból talál 1!!!, az is OP. 5 hajó lő rám HE-vel, folyamatosan ég legalább 1 tűz, persze sziget mögül, becélozhatatlanul.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59211 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt hogy sikerült összehozni ? Ilyet se nagyon látok, hogy Montana-val ezt alkotja valaki. 108 bol 1 hit szerintem valamit rosszul csinálsz. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.