Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59455 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az érzés, mikor három másik hajóval együtt haladva egyszer csak 12 ellenséges hajó és az összes repülőgép, egyszerűen felülmúlhatatlan. Persze mind engem támad, mert Friedrich der Grosse.

Az elpazarolt festés és jelzőlobogó, amit küldetésen nyertem felbecsülhetetlen. Minden másra pedig ott a Mastercard. :(

Na mindegy! Majd legközelebb jobb lesz.
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59462 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az ilyen meccseket szeretem. Nem tudom, a WG hogy a f...ba képes összehozni ilyen leosztásokat. Ilyenkor jönnek azzal, hogy keresd a saját tieres hajókat, hát, azt az egyet meg is kerestem..... Oké, megnyertük a meccset, de a hajóra költött zászló, felszerelés ment a kukába, hiába volt egy csomó találatom, a sebzés ahhoz képest semmi....


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59500 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem értem mi a probléma ez természetes mindig fel 2 T ha nem akkor első perc vagy BB vagy CV legyaláz (ált CA vagyok) Ha rombizok előtte nincs CV 1-2 rombi 5 csatán keresztül ha én megyek 2 CV 4rombi mozdulj ha tudsz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59501 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ismerős helyzet :)

És ilyenkor csinálj valami értelmeset, hasznosat :D

Amúgy nem értem a MM mechanizmusát... nem lehetett volna várni még egy T10-es jelentkezőre, és nem betenni a T8-ast szopni?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Shayarane által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59503 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most fejlesztem a N CAROLINÁT három CA ágam nemsokára eléri a T8 at credittel nem lessz gond mert ami nincs azzal nincs gond
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59504 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amúgy mostanában nagyon jellemző, hogy 10-ből 8 csatában olyan +2 tieres csatába rak be, ahol a csapat fele +2 tieres, a másik felének a nagy része is +1 tierrel nagyobb, mint amivel megyek. Szóval kész élvezet így a játék, mikor a nagyok elől lavírozol. Főleg ha az adott hajó még alap (13-14 km-es lőtávú cirkálóval ha túl tudom élni a csatát és még löttem is valamennyit, akkor az már győzelem, igaz, rohadt lassan halad majd így az ember....)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.595 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.