Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60161 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: De, mint fentebb írtam , ez a játék úgy is nyerhető, hogy nem lősz egyszet sem pl DD-vel, de foglalsz, spotolsz, füstölsz, zavarsz, zaklatsz.


Igen, mentem én is ilyen kört. Tetszett, élveztem. Csak nem mindig jön össze, van még hova fejlődni. :D

A WoT-os összehasonlítást sajnos nem értem, mert azzal egy percet sem játszottam. :)

Igen, igazad van, hogy a sebzés csak egy adat, de azt olyan példaként hoztam, mint "jobban személyhez kötött mutató", ellentétben a győzelmi aránnyal, ahol azért a nagyobb hangsúlyt kap a csapat tevékenysége.

Viszont a spotra, foglalásra én még nem találkoztam statisztikával, pedig jó mutató lehetne (pl.: 1687 játékban 2367 spot, esetleg felosztva az egyes hajóosztályokra - ez tényleg jobb lenne).

Egyébként szerintem kezdjük túlbeszélni a dolgot. :)

Szép napot mindenkinek, kitartást a hőséghez!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja BacsaA által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, BigeL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60162 Írta: BigeL
BigeL válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta:

BigeL írta:

leopardusz írta: Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:


Nem haragszom :P
Te mekkora …..fej vagy! Sajnállak, hogy így kell élned! ;)

Az az apád fffia...
Módositom, mert az előbb finom voltam, de ugy látom ezt te nem érdemled meg.
Akinek 1000 csata után nincs meg a 48 százalék winrátája, az nem tud rendesen játszani ezzel a gémmel. Az nem fogta fel a játék mechanikáját, az nem fogja fel a spotolási rendszert, nem f.f. a hajótipusok sajátosságait, nem f.f. a lövedékek fizikáját, nem f.f. a csapatjáték lényegét, vagy az összeset vagy egyes elemeit... Az itt ne okoskodjon hanem gyorsan nyissa le a fórum ALAPOK menűjét és hasaljon neki!!

Aki meg 1000 csata után 38 százalékon áll az teljesen mellérendelő a WoWsal, az nyugodtan mehet a hid alá zabot hegyezni... :angry: :angry: :angry: :evil: :sick:


Na! Okoska!
1) A sértegetést Te kezdted!
2) Sajnálom, hogy nem tudsz a sorok közt olvasni! Számodra ez nagy baj! Többen is tudtak és azt mutatja, hogy Te nem tudsz és ez igazolja a tudatlanságod!
3) Mint írtam fentebb TANULJ MEG A SOROK KÖZT OLVASNI!
4) Lezárom azzal, hogy okos emberrel lehet érvelni - vitatkozni!
De tanulatlannal (igen ezt írtam), ezen esetben veled LEOPARDUSZ sajnos nem lehet!
Nagyon, de nagyon sajnálom, hogy a szüleid nem tudtak veled Foglakozni és Tanítatni

Ja igen. Nem haragszom rád, mert nincs miért :P

Maradok tisztelettel
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja BigeL által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60164 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Te tényleg nem vagy normális... :blink:
Azt irtam h nem tudsz ezzel a játékkal jól játszani, és ezt te sértésnek fogtad fel?
És utána nekiállsz engem sértegetni??
S még te emlegeted az én szüleimet?? :woohoo:

Az az érzésem, sőt most már meggyőződésem, hogy te nem csak ehhez a játékhoz nem nőttél még fel... :whistle:
Bár sztem ezt sem értetted meg. :whistle: :silly:

De mindegy, hosszú ez neked, mind a Ws, mind a szövegértés-párbeszéd. Hasalj neki egy értelmező szótárnak, majd az Alapoknak, és amig min a 45%ot el nem érted, a dühöngőbe ne irj mert csak röhögteted magad... :sick: :dry:
Részemről befejeztem, értetlen emberrel semmi értelme.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60165 Írta: BigeL
BigeL válaszolt a következő témában: Dühöngő
1) Még mindig nem tudsz a sorok közt olvasni! Olvass el mindent 2x akár többször is, hogy értsd amit írtam.
2) Nem tudom honnan veszed, hogy 45%-on állok? Írtam, hogy volt 1 mély repülés (nem az én hibámból) jó pár napja, ennyi és nem több. Vissza estem 49%-ról (ezt érted? olvastad? 49%-ról) 38%-ra!
3) a sértegetést TE kezdted, nem csak engem másokat is (sztem)
5) A tudatlan embert meggyőzni nem lehet!
6) NEM HARAGSZOM RÁD!
7) Egész jól szórakozom :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60166 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigeL írta: Nekem kb 7-8 napja, egymás után 19 vesztes csatám volt! Egyéni record!
Írtam és meglepő választ kaptam.
Sajnálják és a rendszer random állítja össze a csatákat! További szerencsés játékot.
Semmi vígasz ajándék :(
Valami ilyesmit írtak lényegében.
Nem hagytam annyiban, és hosszú levelet írtam nekik, amire szintén hosszasan válaszoltak.
Rendben, de ez azért ne köntörfalazzanak már. Le írtam sok mindent és jött 1 válasz rá.
Lényegében röviden saját magukat döfték le:
Igen, vannak játékosok akiket (rendszer (igen a rendszer!!!) és a fejlesztők) kiemelten kezelnek.
Ezek után sem kaptam semmit. Miért is kapnék.
Biztos vagyok benne, hogy elástam magam és figyelni fognak
Ez van. Kiborult a bili



Kérlek prezentáld már ezt az állítólagos emailt. Na nem copypastelve, hanem screenshottal a mailfiókodból, a küldő emailt feltüntetve.

Ugyanis ha egy ilyen email kikerülne, az olyan gyűlöletcunamit indítana meg a WG irányába hogy beleremegnének a részvényeik is.

Végigolvastam a legújabb hozzászólásig a kommenteket, és klántársaimmal értek egyet.
Aki nem tud 50% feletti winratet produkálni, annak fundamentális problémái vannak a játékkal és valóban nem tud rendesen játszani. Na nem feltétlenül a komplett játékkal, max csak pár hajóval. Meg kéne nézned hogy melyik hajóiddal van 50% feletti winrate, és azokat erőltetni. Nem való minden típus mindenkinek. Nekem a cruiserek a leggyengébb hajóim. Egyszerűen nem érzem őket, és nem is erőltetem.

Meg lehet nézni nyugodtan.
Code:
https://wows-numbers.com/player/506338223,Novver/

Én sem tartom magam super unicum játékosnak, de az átlag winratem 60 és 55 százalék között mozog.
Tudom és ismerem a hajóim erősségét és gyengéit, tudom hova helyezkedjek, igen nagy pontossággal meg tudom ítélni hogy az ellenfél mit akar, merre akar menni, prediktív torpedóim gyakran találnak, és rendszeresen tudom carryzni a csapatot, még akkor is ha agyhalott botjaink nagyrésze elhullik.

Igen 14 másik agyhalotton is múlik a csata, és igen, néha a kurvaeget is lehozhatod, akkor sem fog összejönni a win, ugyanis a sok mouthbreather tajgetosszökevény miatt nem 15v15 hanem 20v10-ben érzed magad. Van amikor a csapattársaid is ellened dolgoznak. Ezt el kell fogadni.
A játék alapvetően ingyenes (de ha pénzes lenne se lenne másképp) és a legutolsó agyhalott féreg is letöltheti és játszhat vele és kerülhet a csapatodba.

Viszont ugyanúgy rengeteg múlik rajtad és a hozzáállásodon.
Nem jön be egy full broadside salvo és te sértődötten röhögsz egyet és bemész meghalni? Na látod, ezzel te is bántod a csapatot is és saját magad is. Ilyenkor te is a probléma velős része vagy.

Nekem is volt már hogy 7 km-ről, Yamatóval, full broadside salvo egy Montyra, és nagy része overpen, vagy csak párezres hit, semmi cita. Nekem is kikerekedett a szemem sokszor, de attól még nem mentem vissza oviba és hagytam a picsába a kört, hanem lőttem mégegyet és leradíroztam az 5 cita hittel.
Van amikor RNGeezus nincs az oldaladon, és seggbe rak. Van amikor meg olyan vaklövéseket tolok az enemy eltűnése után ~5 másodperccel, 20 kilométerre 2-3 citákkal hogy csak pislogok.

1. Fogadd el hogy te is a probléma része vagy és nem tudsz olyan jól játszani amennyire gondolod. 50% WR alatt, NEM, NEM VAGY JÓ JÁTÉKOS. Fejlődnöd kell. Sokat!.
2. Fogadd el hogy a lövedékek nem egyenes úton utaznak és RNG létezik. A statisztika alapján a legszarabbtól a legjobbig váltakoznak az esélyeid minden egyes lövésnél, és van amikor egyszerűen megszakadhatsz adott körben, semmit nem fog beadni. Van amikor meg alig célzol rá, gyorsan lősz egyet, és radírozod lefele az enemyt. Ez ilyen.
3. Fogadd el hogy csapatjáték. Lehetsz akármilyen jó, ha meg kell baszódni a 14 másik csapattárs miatt, akkor meg kell baszódni. Egy remek péda. CV körök. Rengeteget számít hogy egy IQ-light CV játékos van az oldaladon, vagy nem. Azon rengeteg múlik. A hülyéket reportolod, és továbblépsz.

Alpha óta játszom a játékkal, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Voltak rosszabb, és jobb időszakaim is.
A legaktívabb időszakban szépen feltoltam magam super unicum státuszba, azóta ez, és a great statisztikák között mozgok.
Nem vagyok Flamu, de nem vagyok agyhalott cancer potato sem. Átlagnál kicsit jobb játékosnak gondolom magam, amiben a statisztikám is megerősít.

Ezt a hozzászólást is nyugodtan veheted a személyed elleni verbális erőszaknak.

Üdv
Novver


UI: Szívesen megnézem a statisztikáidat és adok tanácsot, de az itteni userneved alapján nem találtalak meg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60167 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem anno még a WoT-ban megmondták kerek-perec, hogy akkor leszek lila, ha pofára esem... :P ;) :) :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard, Jaszon, BigeL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.523 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.