Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63584 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
[quote
Kíváncsi lennék, hogy kinek milyen a véleménye. Komolyan kérdem és gondolom.
Mert tanulni akarok és jobb lenni nálatok :P
TANÍTS - TANULJ - SEGÍTS![/quote]
(Nálam már jobb vagy) :lol:
Szia kevés a csataszám hogy hiteles legyen a dolog .
Annyit azért lehet látni hogy a ranked alatt az átlag sebzés amit hozott a hajó az alatt voltál majdnem ezer sebzéssel .
És a többi értéked is a hajó által hozott értékek alatt maradt .
Lehetséges hogy nem éreztél rá erre az eseményre .
Vagy szándékosan osztottak hülyék mellé mert kamerán figyelték hogy mennyire felcseszed magad és azon röhögtek a wgnél .
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Shardik4 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63585 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szia kevés a csataszám hogy hiteles legyen a dolog .
Annyit azért lehet látni hogy a ranked alatt az átlag sebzés amit hozott a hajó az alatt voltál majdnem ezer sebzéssel .
És a többi értéked is a hajó által hozott értékek alatt maradt .
Lehetséges hogy nem éreztél rá erre az eseményre .
Vagy szándékosan osztottak hülyék mellé mert kamerán figyelték hogy mennyire felcseszed magad és azon röhögtek a wgnél.


Én itt feladtam. Inkább posztolok egy szívsebész szaklapnak, mert ahhoz tényleg hülye vagyok.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja pgergo77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63586 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én mindenhez is az vagyok . B)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63587 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Én mindenhez is az vagyok . B)
De attol még ha megnézi valaki az ember rankeden elért számait egy hajóval utána meg hogy mindenkimàs mit szerzett vele kijön valami . Meg az ember statisztikáját az tudja elvinni ha hiába jól harcol megvárja mig a két csapat felörli egymàst és akkor áll be harcolni . A szakasztárs is bele szól a statba . Én kipróbáltam máskor egy olyan hadicselt amit Flambasztol láttam elég jól bevált azt leszámítva mig én oldalba támadtam az ellent szigeteket kerülgetve 70 k sebzésért addig nem volt senki aki eljátsza a sebesült préda szerepét akit lehet löni . És így ledaráltak mindenkit akit fel akartam menteni . Szóval el lehet cseszni úgy egy csatát hogy nem a feladatod végzed de jól sebzel , meg lehet nyerni hogy a dolgod csinálod csak gyengén sebzel.


Szerintem az különbözteti meg a jó játékost a rossztól (Flambass és Te), hogy a jó meglátja a lehetőséget és alkalmazza a "hadicselt", a rossz cselez ha van lehetőség, ha nincs.
És ha megengeded, akkor én fennakadok az olyan játékosokon akik 126 csata alatt tudnak 118-as personal raitinget a Friedrich der Große-vel (ez két dolgot jelenthet, vagy kikapcsolt monitorral játszik, vagy nagyon nem ismeri a játékot), majd ezek után elemzi bárkinek a statját. Önbizalom dolgában remek hely ez a naprendszer.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63590 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tudom hogy ennyi a statom vele .
Azt is tudom miért .
És a számok csak számok egy statisztikában .
Nem adtam tanácsot hogy mit rontott vagy csinált jól .
Egyszerüen megnéztem hogy a hajó amit használt az összesítésben kinek mennyi sebzést hozott és egyéb infókat . Össze hasonlítottam Foxtrott számaival kijött hogy a kolléga számai az átlag alatt vannak kicsivel .
Nem kell ehez matematikus diploma meg a játékhoz sem kell érteni .
A számok nem hazudnak .
Ha megnézed valaki statisztikáit kijön winrate böl 100 csata felett 1 hajóval hogy milyen játékos .
(Én szar . )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63591 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Zárójelesen jegyezném meg, hogy megemlítették nekik a balance-ot ami csatáról-csatára kísért és azt mondták, hogy a kövi patch-el (jövő hét csütörtök aszt hiszem) ezen javítani fognak. ;)" Remélem nem haragszol Lord hogy idéztelek tudod a nagy embereket szokták.
Tudom elköszöntem kimerítettük ezt a témát legalábbis részemről de azért még megkérdezem KI KÉPZELŐDIK ITT HÓNAPOK ÓTA? Mert úgy tünik még a WG szerint is hogy én nem.
Shardiknak üzenem kitartás elindul az a görbe felfelé is voltam már többször hasonló helyzetben.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.