Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 10 hónapja #63657 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63658 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én ezt az örömködőbe raknám ki, nagyon szép eredmény, főleg a gokuval randomban ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63664 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az a helyzet, hogy ebben a játékban már leáldoztak a csatahajóknak. (kivéve persze a HE-el lövő tündi meg az op kremlin). Megölték a taktikát, a hajótípusoknak már nincs feladatuk vagy ha van akkor nem tudják vagy basznak rá. Hiába lett balanszolva a csata ha a játékosok nem foglalnak, a cv mögött hajókázik a dd, a sziget mögött bujkál a bb és a he spam cirkálók leszopatnak mindenkit. Nem emelném ki külön a smolensket (érdekes, hogy mindenki utálja őket mint a szart, ennek ellenére még mindig szívatja a játékosokat, mert a wg baszik a játékosokra). Az nekem nem móka, hogy bemegyünk a pályára és ész nélkül lövünk mindenkire. A csatahajók (amik miatt megszerettem a játékot) meg a leggyengébb láncszemek a csatában. A cv őket támadja, mert egy rombolónak is jobb légvédelme van ami egy kibaszott vicc, a rombolók őket torpedózzák a kb egy perces újratöltésükkel (amikor nem füstből lövöldözve és gyújtogatva bontják le), a cirkálók meg nagyobbat basznak rá szemből mint a bb nekik oldalról. Az aránytalanul nagy tűzből adódó sebzés, a full védelemre tett kapitány skill ami egy rakás szart sem ér még elmenne ha lenne ereje ezeknek a hajóknak. Sajnos a lassú újratöltés és orbitális szórás miatt de ha még talál is annak a nagyobb része már overpen (még akkor is ha full broadsideban állnak neked) és a lepattanók meg nevetséges beletörő lövedékek miatt egy gyenge, erőtlen, ügyetlen, elesett szarkupacok lettek a csatahajók. Amikor egy Jean Bartal 9km-ről 1 lövedék talál,mert körüllövi a hajót, amikor 6 km-ről felépítményre célzok a Bismarkal és a hajó két oldalán csapódnak be a lövedékek a vízbe, amikor full broadsideban álló csatahajókat overpenelek úgy, hogy látom hogy a vízszint fölött a citadellánál csapódik be a lövedék az már nem vicces. Sokat bosszankodtam emiatt de már ott tartok, hogy az egésztől elment a kedvem és nem érdekel már ez a bohózat. Itt van a statom mielőtt még egy nagytudású leszólna, hogy mekkora noob vagyok:

wows-numbers.com/player/562952041,lordzsolt1/

Ezek a dolgok nem olykor-olykor vannak vagy csatában előfordul, hanem ez az átlagos és ritkán adja a nagy sebzést vagy esetleg a citát. Ezt nem csak én mondom, sok játékos, köztük nagyon sok profi is. Ezek tények. Akik meg ilyenkor a játékot védik és nem fogadják el vagy nem akarják elfogadni, azok szopkodják csak a wg faszát és higgyék csak, hogy nagyon jó irányba megy ez az egész.

Külön érdekesség, hogy ezzel a patchel megint növeltek egy kicsit a gépigényen, így ami kezdetnél 55 fps-el ment az később lement 35-re, aztán 30 és most 30 alatti úgy, hogy többször is beszaggat a játék, leesik az fps 4-5-re. bocsi, ha emiatt a free to play online foshoz nem veszek új gépet.

Itt a legutóbbi csatám, egy a sokból. Érdemes megnézni a lövedékek arányát...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63676 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyon necces amikor cv-el leszedem a két ellen rombolót, vadászokkal védem a mi rombolónkat hogy foglaljon, spottolom a low hp-s hajókat de senki nem lövi őket ,mert ugye a full hp-s csatahajókat kell gyújtogatni a zsíros sebzések miatt, leszedem a hajókat szépen sorban, hordozóval megyek be bazdmeg én foglalni, mert a borderező másik rombolónk nem megy be az üres capre még úgy sem, hogy a donskoit kikaptam és nem tud elbánni egy csatahajóval sem, mikor folyamatosan védem a foglalópontokat és azt veszem észre, hogy mindenki elhalt a csatában és engem is kiszedtek akkor felcsillan egy iowa full hp-an. Pontokkal jól állunk, 2 perc van hátra, csak annyit kell csinálnia mint eddig... ülni rettegve, bujkálva egy kurva sziget mögött, mert nyerni fogunk. Erre bemegy középre, befordul úgy, hogy 2 hajónak is broadside-ot mutasson egyszerre majd megöleti magát. Srácok, ehhez a játékhoz nem kell nagy ész, aki súlyosan értelmi fogyatékos és az iowa-ig tartó rengeteg csata alatt sem volt képes megtanulni azt, 1 ha szarul állunk de pontokkal mindjárt nyerünk akkor ne menjen rambózni, 2 ne mutassa az oldalát. Ha ez nincs meg, akkor legyen szíves játszani inkább co-op módba és ne bassza el a másik 11 játékát. Sose fogom megérteni mi abban a jó, hogy egész csata alatt nyeled azt a sok szart amit rád zúdítanak a csapattársait (teljesen jogosan amekkora balfasz vagy) majd csata végén szembesülni azzal az eredménnyel, hogy az első 3 perceben elsőnek kilőtt játékos is jobb volt nálad, majd megemészteni azt a riporttengert amit hozzád vágnak. Az ilyen gyökereknek, további jó játékot kívánok, have fun ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #63682 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szia.
Ha nem nézed a chat ablakot nem zavar mi van ott .
A reportolásrol annyit hogy nekem mindig nullát mutat .
Nem hiszem hogy tudna negatívba menni mert már rég abszolút nulát (-273) mutatna .
Ez van...
(Nem játszom amerikai hajóval de rám is illenek a leírtak )
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #63686 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedves Lord név szerint mert megszóltak hogy név szerint szólítsak meg mindenkit.A nemi életről szóló mondatod különösen megkapó de krvára igaz tapasztaltam. Az én statom nem olyan mint a tied és el vagyok intézve azzal hogy mit rinyál ez a hülye piroska. Én is régóta tapasztalom ezt a BB egy salvó fullba közelről 1350hp-t. Multkor Hindivel is volt Mínóhoz majdnem hozzáértem olyan közel volt kemény 850-et kaptam. Úgy fogalmaznék hogy kicsit részrehajló az RNG Sok sikert a civil életben.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.480 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.