Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64311 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hétvégén nincs játék, igazán megtanulhatnám már. :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64316 Írta: Ahha2
Ahha2 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem a laptop 75 fps-el fut. Igaz, hogy Omen 15 na de akkor is :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64326 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Első csata: Epicenter. Mikor még el sem indul meg szoktam nézni, hogy hány hajónak nincsen kamója, ebből meg lehet tippelni, hogy melyik oldalra rakott a MM. Itt jó pár hajónak nem volt (köztük romboló is) úgyhogy sejtettem, hogy megint a fogyatékosokhoz rakott be. Elkezdődik a csata, a rombi aki 20 centire van a foglalóponttól élesen balra veszi az irányt és elindul a térkép szélén lévő picsányi sziget mögé. Mi rohanunk be, hogy legalább a külső kör pontjait fogjuk ha már másfél perc alatt buktuk mindhárom foglalást. Az egyik radaros cirkáló azonnal előtte a radart (ellenfél csatahajóit se láttuk még) majd 20-30mp-re a másik kettő is (szintén nem láttunk lófaszt sem). Egy romboló már az oldalamban van, kénytelelen vagyok előre menni a sziget mellé, mert ha ügyesebb akkor az első halacskarajjal kiszedett volna. Szemben áll velem egy buffalo 4-5 km-re és a JB 8 lövedékéből 2 talál. Broadsideba beúszik elém a musha és 5 lepattanó majd 1 overpen után észlelem, hogy kurvára mindegy mit csinálok, az RNG is elpártolt tőlem, próbálom HE-el gyújtani de persze ki sem gyullad abból a nem tudom hány szalvóból amit megeresztek rá. 5km-ről 2-3-4 találatom van, kibaszott nonszensz. A minónk akinek szintén nem volt kamója és amit elindult már lőtte is a füstöt most nem tudott mit csinálni hát befordult a mushának egy dev strike-ra. Hullanak tőlünk mint a legyek ezért gondoltam visszatolatok és kicsit kivárok de elvitt a torpedósorozat, mert a többi cirkáló is a mushát próbálta gyújtani ahelyett hogy a rombolót radarozták és lőtték volna. A csapat háromnegyede a cap előtt egy vonalban volt majd fókusszal leszedték őket.

Ezek a csaták gyakoriak srácok, amikor a gyökerekhez rak be akkor ilyeneket csinálnak és nem tudsz tenni ez ellen csak kivárod, hogy forduljon a kocka vagy elengeded. Ez az első 6 perc játék elég is volt mára, úgy néz ki, hogy ma inkább elengedem, ahogy a 7 reportomat is a rombolókra és a radaros fogyatékosokra. Korán van még ezekhez a faszokhoz...

UI.: Itt van a csodacsapat, lehet röhögni rajtuk.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64357 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
A szupercsapat... Csak azért nem 500 alatti a base xp a csapatnak, mert a csatát egyedül elhúztam. Semmi fókusz, hullanak mint a legyek, úgy jön át az ellenfél csapata a foglalópontokon mintha nem lenne ott senki közülünk. Sokat elmond, hogy egy tier 8-as cv áll az első helyen egy tier 10-es csatában. A mai nap felmerült egy kollégával, hogy mennyire korrekt ezeket megosztani? Én úgy vagyok vele, hogy az ilyen gyalázatos köröket nyugodtan nézegessék, aki többször találja magát fent, ezen a topicon, talán elgondolkodik, hogy érdemes lenne inkább a co-op módban játszani. Jó játékosok is lehetnek itt, nekik is lehet egy rossz kör vagy figyelmetlen volt de ők nem veszik ezeket magukra, mert nincs miért. ;)

UI.: ha engem láttok szarul teljesíteni egy csatában, nyugodtan meg lehet osztani, én nem fogok rinyálni miatta :P


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64359 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne legyek ideges és ne küldjem el a tisztelt játékos társakat a büdös *****.

Itt már gyanús volt a dolog. Pingelhettem, akit akartam. Birka hadtest elindult egy irányba. Utána jött a nagy meglepetés. A saroknál elfogyott a tenger. Hosszas gondolkodás után balra fordultak és ...elmerültek.



A végeredmény magáért beszél. Nyerhettünk is volna. nem könnyen, de ment volna a dolog.






Szerk: Megnéztem közben, "Mit ért" ez a csata a stat oldal szerint.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64360 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gyönyörű lemmingtrain :D olyan mintha senki nem nézné a minimap-ot. Nem tudom, hogy ilyenkor mire számítanak a játékosok.

Most szereztem meg az ölandot. Első köröm vele: 2 perc 55mp volt first blood voltam :D egy solo cap és 2 spot volt az össz eredményem és középmezőnyben végeztem :silly: :woohoo: ez tök normális, teljesen rendben van minden. :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.583 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.