Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64689 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mentem ma egy csatát T10-ben. Szándékosan választottam, mert T8 hordozót öt másodperc alatt bedobja T10 csatába. Most legalább 1 percig gondolkodott a szerver, hogy össze állítson nekem egy vesztes csapatot. Sikerült neki.

Azt már megszoktam talán, hogy boldog-boldogtalan áll a sziget mögött és ennyi. Azt is megszoktam - fogjuk rá - hogy minden unatkozó játékos a szigetek mögött előlépett hordozó admirálissá és unalmában utasítgatni próbál, hogyan is játszak. Azt is megszoktam, hogy a romboló fél perc alatt megöleti magát, amiért persze sosem ő a hibás.

Amit kevésbé tudok megszokni: Kremlin sziget mögött egyedül.Nézi a semmit és vár valamire. Spottolom neki, hogy hátba fogja támadni az ellenfél Thunderer-je. Visszajelzi, hogy OK. Erre szépen az oldalát mutatva kitolat az ellenfél elé és a 100%-s Kremlint (nálam nincs HP kijelezve, mert semmit nem jelent. Százalék van mutatva.) két sortűzzel elmerití az 50%-s Tunderer. Hát B+. A térkép másik oldalán sivalkodik öt!!! hajónk. Nem mernek előre menni. Van velük szemben három ellenfél hajója. Nincs közöttük füstös. Szépen hátrálnak és.... elmerülnek. Mind az öten. Hát B+. Montana, Hindenburg (ha jól láttam) 3 km-re az anyahajótól nem hajlandó semerre mozdulni. Ha hátráltam - kénytelen voltam - szigorúan jöttek velem. Már a végén azt néztem, belém lőnek. Hát B+.

Azt meg azután végképp nem tudom megszokni és nem is szándékozom, hogy rengeteg munkával (aki CV-zik tudja miről beszélek) próbálom fedezni a csapatot, támadni a támadható ellenfeleket, spottolni, akit csak lehet és mindezért ide lök a WG 900 base XP-t. Hát nagyon B+. Ha nem tetszik a WG fejlesztőinek, hogy lassan beletanultak a CV játékosok abba a szarba, amit CV rework néven összelapátoltak, akkor ne nerfelgessék a hordozókat, hanem vegyék ki őket. Utána meg nagyon B+ meg magukat és a felmenőiket. Elbaszott pénzéhes bandának tartom őket.

Azt hiszem megint pihentetem a játékot kicsit.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64690 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy átlagos tier 10es csata :D a 170k sebzésre kapott 935 base xp meg megalázó és szánalmas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64691 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szivesen!
Jövő héten végre a jó gépemnél leszek, úgyhogy rengeteg replayt fogok feltölteni majd. Gokuval is volt pár szép 230k-s kör... Hátha segít az embereknek
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64693 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Haladunk :woohoo: :silly:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64694 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azzal nincs baj nekem is össze szoktak jönni a 200K + os körök, csak az unfair szitukat nem szeretem. Az égetés témával is így vagyok. Én egy tüzet nem oltok mert tudom hogy utána rögtön 2 őt kapok, de az ellen meg mintha tudná hogy " eloltja azt az egyet többet úgysem fog gyulladni csak ha már tud megint javítani ".
És rendszeres ez is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64703 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tipikus hétvégi kör. Lemmingtrain egy irányba, összes foglalópont odaadva az ellenfélnek, majd egyesével gyorsan elhull a csapat. Egy csata, 7 report alulról felfelé és ágyő. Ennyi bőven elég egy napra. A csodacsapatnak gratulálok, sokat elmond, hogy egy tier 8as csatahajó lett a második helyen egy tier 10es csatában 4 rombolóval. További szép napot nekik, remélem élvezik a játékot.




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.465 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.