Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64718 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze tudom hogy RNG meg minden de hogy az én hajóm mindig ég ha HE vel lövök akárhogy használom a javítást :lol:
Na mind1 nézd meg majd a másik replayt, kaptam +1 karmat, amiért lerohantam a 2 Alsace-t :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64719 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
120k dmg, 2 foglalás, sok spot dmg mindezt Z52-el rongyos 1043 base xp-ért csak azért mert vesztettünk. Tegnapi nap volt amikor 3 percig sem voltam a csatában, first blood voltam 0 eredménnyel és 1200 fölött kaptam. Annyira nem fair, miért nem lehetne eredmény alapján osztani a base xp-t és a győzelem lenne egy szorzó.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64721 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor 3 radaros cirkálóval a hátam mögött azt hiszem, hogy könnyű dolgom lesz az egyetlen rombolóval szemben az oldalon. Ehelyett a másik Z52 kiszedte az Alaskát, és az egész csapat elhullik. Egy cirkáló sem lőtte az egyetlen rombolót akit szonároztam. Ez van ha nem támogatják az egyetlen rombolót az oldalon és nem lövik az egyetlen ellenfél rombolót sem ezen az oldalon. A radart iq szinthez kötném, súlyosan értelmi fogyatékosok kezébe nem való.
A gyönyörű felállás ahogy hagyjuk úszni mindhárom foglalópontot hogy a világ végére meneküljön mindenki:



És végül a jól megérdemelt hitvány, lófasz eredmény mindenkinek. Köszönjük, élvezetes csata volt. :sick:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64726 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: 120k dmg, 2 foglalás, sok spot dmg mindezt Z52-el rongyos 1043 base xp-ért csak azért mert vesztettünk. Tegnapi nap volt amikor 3 percig sem voltam a csatában, first blood voltam 0 eredménnyel és 1200 fölött kaptam. Annyira nem fair, miért nem lehetne eredmény alapján osztani a base xp-t és a győzelem lenne egy szorzó.

Pedig pont így adja az XP-t: a sebzésed/spotod/foglalásod stb adja meg a baseXP-t, és a győztes oldal kap egy 50%-os baseXP szorzót (és erre jön még rá többi szorzó).
Viszont ha elérsz valami achievementet, akkor vesztesként is megkapot azt a baseXP-t, mintha nyertél volna.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Andurin77, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64736 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Visszanéztem azt is, de ne csináljunk ebből rendszert, nem vagyok én videóbíró :lol:

jó ötlet volt lerohanni a két alsace-t, mivel orrból pattintod őket, csak a felépítményedet tudják sebezni.
Camó nem volt a hajón? Pedig az növeli az ellenfél szórását is...


Végül pedig, a lényeg. Itt az egyetlen hiányod a páncélzat elrendezés hiánya volt. A Roon AP-ja 4 km-re 350 mm-t képes átütni. Az alábbi képeken látható, hogy az Alsace oldalpáncélja 32 mm, alatta pedig egy további 350 mm-es övpáncél található.





Ahhoz, hogy átütsd, 382 mm vagy nagyobb beütéssel kellene rendelkeznek, ami 2500 m távból lenne csak a roon ap-nak. Viszont ha nem vízvonalra céloztál volna, a hajótest felső részét nem védi az övpáncél, ott csak sima 32 mm. A gokunál pedig azért jobb, mert neki és a hajótest felső részét vékonyabb páncél védi, a felépítmény és a hajótest találkozásánál. De szerintem menj be gyakorló csatába és tapasztald ki, hol üt be mit az AP milyen távból
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Tomc, BacsaA, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64738 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Már megint mindent körüllövök, akkora szórása van mint a ház. Közel és közép távról lövöldözök, 10-15km és 24 találatom van főágyúkkal, hihetetlen baszki. De ami talál is, elképesztő...Tessék megnézni ezeket a kurva arányokat. Odinokat meg Tallint próbáltam lőni ilyen eredménnyel:




Megjegyzem a Schors valami érthetetlen okból AP-al lőtt rám szemből de ő is 3300 körüli sebzéseket vert rám. Egy szutyok tier 7-es könnyűcirkáló AP-al szemből. Hülyének nézzük, hogy jó pár csatahajós indokolatlanul HE-el lő de egy idő után már teljesen megértem őket. Vicc kategória ez a szórás és a lövedéktalálatok aránya.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.