Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 8 hónapja #64985 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

Mcarthur73 írta:
mai motiváció WG-módra:


Ebből 3-at velem buktál... :lol: :side:
Igaz, ott is első 3-ban voltunk.
Ez van.
Ma két Kite csata nyertes, egy top xp, egy 5. hely.


Utána még folytattam a siker szériát(kb.+3bukta) Lacival,ő is nagyon örült nekem..:-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64988 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: Utána még folytattam a siker szériát(kb.+3bukta) Lacival,ő is nagyon örült nekem..:-)


Törölte már a játékot? ;) :) :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64996 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az első csata a Persival-al, igazi kedvcsináló. Foglalás nélkül, a térkép szélén megdöglik mindenki a szigetek mögött bujkálva. A bombázók rng-je meg annyira király, hogy egy találatom volt úgy, hogy az utolsó pillanatban dobtam le de még az is mellé ment. Biztató előjelek...

A speciális taktika megint:




És jól megérdemelt végeredmény, toptier csapat:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65024 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megnéztem a Wesert így scnearioban, totál első kör mindent tekintve, a csapatomat nem akarom minösíteni, a 2. helyezet a meccs feléig bent se volt a játékban :dry:











de annak örültem a legjobban h volt 1db transport ami a zóna mellett volt, de torpedó kikerülés miatt a pálya szélére ment, ahol MEGÁLLT majd elkezdett TOLATNI, omg AI, ha elindult ovlna előre elérte volna a capet, még hulladék eredménnyel is nyertünk volna... (vagy ha a bb-k csinálják a dolgukat, vagy ha a dd-nk nem ront rá a kuma osztagra meccs elején meghalni)

majd 4 hulladék saint louis kör rá, ebből a 4. gyöztes lett 27k dmg-gyel, mert kiszedtek 2 salvoból, majd a t8 brit ca-val is 20k-s kört mentem... 6/6 hulladék meccs ma, nice (első francia ca kör pedig 140k dmg volt withererrel, csak sokra mentem vele...)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65025 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Segíts hogy tudtál bombával összehozni ennyi sebzést ?
Én nem találok el vele egy szigetet sem .
Mire érdemes dobni ?
Esetleg van erről valami videó ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65026 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ugyan nem engem kérdeztél, meg én csak randomot játszok, de van 50+ csatám a Weser-l.

Vannak videók is, de röviden:

- rakétákkal csatahajók felépítményét érdemes lőni, Cirkálókból a könnyűeknek az oldalát (citadella), nehéz cirkálóknak meg inkább a felépítményét, mert nem viszi át máshol. Rombolókra meg felesleges, legfeljebb ha már csak néhány százalék HP-je van, akkor.

- torpedókkal bármire. Gyorsak, de sajnos elég hosszú az élesítési idejük, így könnyedén kikerülik azt a kettőt. E mellett halovány a sebzésük is. Nem egy japán torpedó raj az biztos.

- Bombákkal (erre irányult a kérdés) lassú csatahajókat és nehéz cirkálókat érdemes. Kevés a bombája és azt is igyekszik a játék úgy intézni, hogy ne legyen érdemben találatod. Csatahajók közül sem szereti mindet a bomba. Német és japán csatahajókat igen, még a briteket is. Amerikai, francia csatahajókat nem szereti. Az orosz technika ellen meg érdekes a dolog. Van amikor átviszi és nagyot sebez, van amikor meg semmit.

Alapvetően a lassú és nehézkes bombázás miatt - hiába lehet vele utána igazítani - csak a jó nagy célokat lehet vele eltalálni. Még akkor sem biztos a citadella.

Egy biztos: Ha a célzókor legkisebb része is kivül esik a célponton, mindegy, még ha csak a kör vastagabb vonala, biztos lehetsz benne, hogy a két bombát oda fogja dobni a "random" . Ha tökéletes a célzókör fedése, nos olyankor kezd el a játék variálni. Tornyot találtál el és lepattan, megfogta a torpedó védő fal, overpent dobtál, stb.
Későbbiek nem tudom milyenek lesznek, de a Weser az ilyen.

Újdonság még, hogy a csata későbbi fázisában, mikor kezdenek a hajók lerongyolódni, a Weser nagyon gyakran csatlakozik az első, támadó vonalhoz. Egyrészt mert őt lövik, így tehermentesíti a többieket, másrészt meg veszedelmes secondary fegyverzete van messze is hord meg elég pontosak is. Sokszor láttam már, hogy nagy pusztítást vitt végbe így, mert rögtön neki álltak rá vadászni, így maga a hordozó, meg a többiek, akik még a felszínen voltak, könnyedén nyerték azt az oldalt.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.504 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.