Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 2 hónapja #65934 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma reggeli példa... 5 győzelem zsinórban 6 vereség zsinórban... majd megfordul megint győzelem lesz és ismét bukta... Ezek a majmok sem az orosz vakcinától hülyültek meg... :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #65946 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért ehhez a sormintához kellett programozni Ha jól számolom pontosan 25% Hm érdekes hogy leromlottam a multkori ranked óta ahol 70 %-kal száguldottam az arany ligáig  Hiába na felejt az ember
 
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #65948 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sok századjára szeretném megköszönni a WG-nek ezt a csodás hétvégét a kibalanszírozott  /máramennyiben a 11-0 annak számít/ játékot /az nem volt csak kivégzés/. Még egyszer szivem teljes melegével gondolok rájuk.
 
Utána egy kis ebéd utáni szieszta.................
 
Kíváncsian várom az estét  Ja  és a Miért erőlteti ezt a hajót kérdésre közlöm hogy Zara kisasszony az egyik legsikeresebb hajóm /volt eddig/ amúgy RB-zek.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65949 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha lenne időm és kedvem, még fel is ajánlanám, hogy egy hétre cseréljünk accountot. Mert akkor biztos te megkapod az én "szerencsémet" én pedig a te "programozottan rossz eredményt hozó" fiókodat. Legalábbis ezt kéne mutassa az eredmény egy hét után, nem? 

Sajnos erre nincs időm, pláne kláncsaták mellett.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65952 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem programozott a multkor egy hónap szívás után egész jól karistoltam 2 hétig. Tehát engem a 11-0 játék zavar nem a vereség. A nyert kör is ugyanolyan volt csak a másik oldalon. Ha küzdelemben legalább 15 perc alatt kicsivel kikapunk nem gond jobbak voltak. Amikor 7 perc alatt kivégeznek mindenkit úgy hogy 1-2 hajót veszítenek azzal van problémám. Kezdhetnénk megint itt a valószínűséget hogy "véletlen" mi az esélye az ilyen cspatösszeállításnak ennyiszer egymásután de te ugyis azt írnád hogy előfordul az ilyen véletlen is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #65953 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gondolom el vagyok könyvelve hogy minderről csak én tehetek. Ez valahol így is van az elején senki nem mondta hogy ne  siessek a fejlesztéssel hanem T kicsikben alapozzam meg a tudást. A gép kategorizált és innen sehová vagy csak iszonyú lassan 0.5% per fél év win javulás. Amikor egy kicsit hagynak kibontakozni és nem hullik el mellőlem mindenki az első öt percben...................Akkor ez van, mondhatnád mákos kör, nem csak átlagos.
 
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.450 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.