Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 9 hónapja #1412 Írta: Feri38_HUN
Feri38_HUN válaszolt a következő témában: Dühöngő

Turan11 írta: Én egész hétvégén nem tudok menni egy normális csatát mert folyamatosan lagolok!Amikor el kezdődik a lövöldözés lefagyás szaggatás!Minden a minimumon van!Még mitöl lehet net?

Itt is kezdem észrevenni,de még nem olyan vészas.Lehet kinőttük a szervert?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1417 Írta: Stanbacsi
Stanbacsi válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is kezd elszállni az agyam. Folyamatosan laggol. Inkább mikor elkezdődik a lövöldözés.. (mikor valaki leadja az első lövést onnantól) Sőt, még a hang is beszaggat olyankor. 70 FPS el indulok, az első lövés után 50-8-30-27-50-5... ilyen FPS -ek boldogítanak + a piros Lag is villog folyamatosan. Csodás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1418 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő

Feri38_HUN írta:

Turan11 írta: Én egész hétvégén nem tudok menni egy normális csatát mert folyamatosan lagolok!Amikor el kezdődik a lövöldözés lefagyás szaggatás!Minden a minimumon van!Még mitöl lehet net?

Itt is kezdem észrevenni,de még nem olyan vészas.Lehet kinőttük a szervert?


Valamelyik nap nézegettem mennyien vagyunk, átlagban 10-15ezer volt, most vasárnap este 43ezer. Baj lesz ebből :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1419 Írta: Carlson777
Carlson777 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Es ha ez meg nem lenne eleg , bárki aki rálő a 3-as amcsi csatahajómra, rögtön kigyulladok.... :unsure:
A tobb is égni fog????? Mindig?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1422 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
HE-vel mindenki égni szokott, minden fajta hajóval :D

Nyugi, nálam is volt, hogy égtem+kormánylapátot lőttek, megjavítottam, majd következő lövéssorozatra megint égtem....


2 napja mentem a St Luise-sal, mikor egy South Carolina egy lövéssorozattal a 27k hp-mat levitte 2k-ra. Ezt hogy? Citadellát lőtt volna, csak az én oldalamon nem jelzi a rendszer (pl jelzi, ha ágyút lőttek ki, vagy egyéb modult)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1423 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem nem rémlik, hogy jelezné a kapott citadellát, pedig kaptam már én is ilyen izmosabb találatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.470 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.