Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32971 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát azt nem is néztem hogy hívják, végülis ha azt nézzük csak a dolgát tette,de akkor is sunyi kis féreg volt befüstöl nekem oda pár kilométerre közbe lőnek rám 5 en aztán jóhogy nem bírom elkerülni a torpedóit közelről. Nagy skill kellett mondhatom fúúj. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32972 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
A rafinalt BB-ket, amik folyamatosan lassitanak-gyorsitanak, meg szlalomoznak, azokat igencsak nehez letorpizni. Neha teljesen kiegetnek, hogy ezzel megy el egy csata a Kageroval, hogy oket baszogtatom mindhiaba :woohoo: Acelkaraj most beletrafalt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32974 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pár kilométerről Montana-val nem nagyon tudsz manőverezni, ráadásul úgy hogy minden irányból ellenség :) Én is fordultam mikor megláttam a füstöt de már késő volt jöttek a torpedók és azon a mocsok Shimikazen nem kevés van betárazva. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32976 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azok a nyomorék rombolók nagyon erősen túl vannak tolva a játékban, csatahaóval baszhatod, ha szembetalálod magad velük, hacsak nincs bitang jó másodlagosod, remek kormánylapátod, meg hatodik érzéked (nemcsak a kapitánynak, neked is) Ha észre is veszed őket, kilőni se tudod, ha ap-vel lősz rá, hatástalan, mivel ugye overpen (az persze nem számít, hogy nyomorult kis ladikon ütsz mondjuk 6db 40cm-es lyukat, áh..) he-vel van esélyed, de sokszor látni olyat, hogy azzal se sebzel rajta semmit.. Végtelenül irritálóak a kis szemétládák :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32978 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta: Igen en is megfigyeltem, hogy nemely ovatos duhaj BB-k szeretnek a szigetek mogott bujkalva rejtozkodni es hajokazni, mialatt, kozben termeszetesen lezajlik a csata. A vegen mar nagy elannal ugrananak a dolgok surujebe, de annak meg hirtelen halal lesz a vege altalaban. Igy elso pillanattol nyugodtan jatszhatsz a biztos vereseg tudataban. Sokszor mar az elso percben latom mi lesz a vege. :lol:

nem feltétlen míndíg bujkálás és hajókázás miatt vannak a BB-k a sziget mögött,,nefeled hogy osztják a citadellákat,,aztán a hös cirkálok dicsekednek a 1000dm es sülyesztésekkel :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32980 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Azok a nyomorék rombolók nagyon erősen túl vannak tolva a játékban, csatahaóval baszhatod, ha szembetalálod magad velük, hacsak nincs bitang jó másodlagosod, remek kormánylapátod, meg hatodik érzéked (nemcsak a kapitánynak, neked is) Ha észre is veszed őket, kilőni se tudod, ha ap-vel lősz rá, hatástalan, mivel ugye overpen (az persze nem számít, hogy nyomorult kis ladikon ütsz mondjuk 6db 40cm-es lyukat, áh..) he-vel van esélyed, de sokszor látni olyat, hogy azzal se sebzel rajta semmit.. Végtelenül irritálóak a kis szemétládák :)


Hidd el, hogy rombolóval sem fenékig tejfel az élet... Alapesetben igazad van: ha egy csatahajó egyedül marad, és elfelejt irányt / sebességet váltani időnként, akkor egy rutinos rombolókapitány simán beleküld pár torpedót.

De nyilván belátod, hogy semmi nem tiltja meg a saját oldalad rombolóinak és cirkálóinak, hogy távol tartsák a csatahajóktól őket. A bibi az, hogy ők sem azt teszik, ami - elvileg - a dolguk lenne, hanem mennek és vadásznak. Ez csak játék, sajnos (?) nem tudod rákényszeríteni a játékosokat hogy másképp játszanak, ha azt ők nem szeretnék. Ha csak 1-2 cirkáló a csatahajók közelében marad (főleg ha radarral is fel vannak szerelve) nagyon könnyen keresztbe tehet a támadó rombolóknak.

Számtalan olyan játékban voltam már, ahol a közelébe se tudtam kerülni a csatahajóknak, mert annyit cikáztak keresztbe az ellenséges romolók. Ha megpróbáltam átjutni akkor spot lett a vége, és már kaptam is a cirkálóktól a sorozatokat. Csak ehhez kell egy jó csapat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.