Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 2 hónapja #32995 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő

bela455 írta: Fustot okado rombolok , kodot csinalo cirkalok. Miert nincsenek kodosito repulok is? Csak jon a fusbol a lovedek mint a jegeso , mereszted a szemedet . Te nem latsz semmit de teged mindenki, mert spoton vagy , de ki szpotol a kod ? Regi klasszikus cirkalok mar jatszhatatlanok, Clevland , Aoba es a stb. Nekik nincs kod csinalo franckarikajuk se lotavjuk. Ugy lehet szuneteltettem mig a kodmania tart.


Bekapcsolod a radart, szonárt és kicsinálod a ködcsinálót.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #33021 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Imre777 írta: Ha ennyire jók a rombolók miért nem játszol velük ?

Kösz nem, azt meghagyom azoknak, akiknek bejön az a stílus.
Nyilván van igazságod, bár azért vitatkoznék néhány dologban (nem kell messze menni pl a magasabb osztályú rombik 20km-s torpedó-hadseregeiért, stb :) ), de azt el kell ismerni, hogy a játékmechanizmus nagyon a rombik (+cirkálók) felé húz. Én például nemigen látok olyat, hogy csatahajó ap-val lenulláz egy rombit, max low hp-ról. 100ból 98szor csakis overpen lesz (mint mostanában a csatahajóknál túl gyakran -szintén a játék sara). Persze, minek lődöz az ember ap-val rombira, de nyilván, mikor felbukkan előttem, nem lesz szíves megvárni azt a fél percet, míg áttöltök he-re - ergo csatahajónál értelmetlen.
Szóval még egyszer: én sem akarom a dd-s játékosokat megbántani, a kijelentésem tulajdonképpen arról szól, hogy mennyire visszavágták a csatahajókat a többi osztáyhoz képest (persze, azt a műfajt művelőként én se vagyok pártatlan :) ) . De míg pl a cirkálók gyújtanak, vagy csak 5x annyit tudnak egységnyi idő alatt lőni, mint egy csatahajó, a rombik cikáznak, meg torpedóznak összevissza, addig a csatahajók ugye tudnak egy sorozattal süllyeszteni akár - ami persze néha megtörténik, de mostanában minden normális találatra 3-4 overpen jut, ami elég frusztráló.. Remélem érthető, hova akartam kilyukadni :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33022 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
...., s addig a csatahajó visszatölt 60000 hpt... Plusz rá se kell forduljon a rombolóra, elég ha csak az xet ráteszi... a 20kmes torpedóseregek meg félórát utaznak, kisebb eséllyel találnak el bármit is, mint egy BB 25kmről...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33024 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: ...., s addig a csatahajó visszatölt 60000 hpt... Plusz rá se kell forduljon a rombolóra, elég ha csak az xet ráteszi... a 20kmes torpedóseregek meg félórát utaznak, kisebb eséllyel találnak el bármit is, mint egy BB 25kmről...


+ eleve effektiv vedelme van a torpedo talalatok ellen, a sebzes jo reszet elnyeli a vizzel elarasztott cellas pancelzat
+ nem egy BB-nek mar radarja van, extrem pontos masodlagos agyukkal, netan sajat torpedo vetovel
+ jo esetben eleve poroszkal kozte es az enemy DD kozott csapattars CA/CL vagy DD, akik felderitik az ellenseges torpedo mezoket.

En is ugy gondolom, hogy a jatek jol balanszolt. Rajtunk es a csapatunkon mulik tulnyomoreszt, hogy ki kerul ki gyozteskent a BB vs. DD osszecsapasbol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33032 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
nem tudom mi a szart csináltak most a BB kel de ilyen még nem volt mióta játszok,1 csatában kilövik ágyutornyokat Iowa-n??????1x 2x elmegy ,,de hogy minden javítóm rámegy és van hogy egyszerre 2 tornyot is,,hát a fa......beleve.....em :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33048 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak hogy a csapatjáték fontosságát mutassam! Nem volt túl nagy kör, sok sebzés, de a magyar sráccal, meg a Gnei kapitánnyal együttműködtünk! Igaz a végén odalettem! :(
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.491 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.