Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #36582 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát a légvédelemre nem panaszkodhatok ;) Tier8 csatahajókat legtöbbször elkerülik a CV-k többször kapok torpedót a lopakodó DD-től mint CV-től.Max akkor szoktak rám mászni ha túl közel keveredek hozzájuk vagy már túl sok kárt okoztam az ellenfélnek.Inkább használok inkább vadászt mostanában mint spotert,tudom egy gép nem sokat ér de viszont megzavarja legtöbbször a dobást és esélyesebb kikerülni a már így dobott "halacskákat" :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36583 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Na jólvan elég már a WG csaló ócska játékából !!!! Az hogy valakinek csal a játék vagy nem tudom hogy csinálják hogy lövöm oldalról azt a papaír Missouri --t és 1000 eket sebez AZ MÁR NEKEM SOK !!!! Mikor én vagyok IOWA -val akkor ha így mutatnám az oldalam többszörös citadellákat kapnék nem hogy 1000 es sebzéseket !!!!! Elmehetnek a .......-ba !!!!!!




És MONTANA -val löttem ráadásul ami pontos is meg azért tudom hogyan kell célozni, pláne hogy a csávó nagyrészt egy helyben állt !!! Ez a játék most vagy tényleg előre eldönti ki fog győzni és annak kedveznek a feltételek és rohadtul nem fogsz sebezni akármit csinálsz vagy csaló szarházi volt a csávó, de ez vicc !!!


A Missourin van egy aktiválható skill, amivel 210 másodpercig csak 1000-res találatokat tudsz bevinni neki.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36584 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Ez már jóideje így van, már lassan megszokjuk, hogy a csatahajók a vicc kategóriába tartoznak, ez van.. De lassan már itt se lehet ezt leírni, mert aztán megkapjuk, hogy "miértutáljukarombolókat" B) B)


A vicc inkább az ahogy állandóan nyivákolnak a BB-sek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36589 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pfff. Azért ez elég gáz csata volt. A Tirpitzet én lőttem ki, igaz utólag kiderült, hogy a saját csapatomból a víz alá küldtem valakit, de azt észre sem vettem. De azért nem top tierként, teamkillel, ráadásul Takaoval csapatelsőnek lenni... no comment.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36590 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Imre777 írta: A vicc inkább az ahogy állandóan nyivákolnak a BB-sek.

Ja igen, ez a másik lemez, köszönjük Emese B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Imre777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36593 Írta: ladanyi
ladanyi válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ma 15 csatából egyet sem sikerült játszani, de a semmire is kaptam 402 tapasztalat pontot (csak tudnám mire). Nevetséges sorsolások estéje volt ez. Talán majd máskor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.