Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #36806 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van amikor semmi sem elég, de hogy vesztesként több xp-t szerzek mint a győztes első... na az vicces :lol:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75, llw99, SgtBala, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36823 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyen az mikor nyerünk és nem adja szándékosan a citadellát meg persze semmit !
Elegem van ebből a román játékból meg az overpen -es szarságaiból !
Egy NC -t oldalról 90 fokból és full a hajótest közepébe találom el és over pen mind !
Ez a játék csalás !!! Nekem ilyenkor kb. többszörös citadella van ha így telibevernek !


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36825 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Full hajótest közepe a legerősebb része a hajóknak övpáncél meg stb...lepattanó érthető... :blink:
De minden dühödet értem, sőt megértem... :S

Tomc írta: Ilyen az mikor nyerünk és nem adja szándékosan a citadellát meg persze semmit !
Elegem van ebből a román játékból meg az overpen -es szarságaiból !
Egy NC -t oldalról 90 fokból és full a hajótest közepébe találom el és over pen mind !
Ez a játék csalás !!! Nekem ilyenkor kb. többszörös citadella van ha így telibevernek !


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36826 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mára én is befejeztem.... Nem kell sok megint a törléshez inkább pihi. (csak pozitívan! UNICUM) :woohoo:

Megint meg kell keresnem a csatarögzítési lehetőséget, hihetetlen ez a szellemlövedék dolog. Megint ua Kilöőjük azt a szaros Leandert erre fordulok el hogy új prédát nézzek erre bummmmm kilő, az a hajó ami kb 15mp óta merül.
A másik a belfast, Bayernemmel meg asszen a Gneisenauval lőjük mindent kibír sőt még ki is gyújt, és kilő úgy hogy 1/3 HP ről indultam, persze javítás visszatöltéssel együtt.
Szóval na, értem én ezt a szent patrik marhaságot de 15-én miért nem kedveskedett a wg a magyaroknak???? Végül is Ők verték le anno a forradalmat. Igazán engesztelhetnének kicsit, úgy mint a németeket a hajóikkal...:)
Lehet megéljük, hogy egyszer az SMS hajók is bekerülnek és mindenkit szarrá lőnek????
na111111

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36834 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hülye fejemmel nem hallgattam a szakasztársra, Capt_Great-re,mi szerint neki kellett volna mennem az utolsó csatahajójuknak,egy Wyoming-nak,mivel vezettünk ponttal... :(




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36839 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Wow, micsoda "álomcsapat" megint... Tegnap este óta csak és kizárólag ilyen megveszekedett ökrök közé kerülök, ez így már kurvára nem vicces asszem.

szerk.: azóta megvolt a következő ugyanilyen meccs is.. komolyan nemtom mi a f*sz van már
szerk2.: és egy újabb.. Asszem itt az ideje pár hét szünetet tartani, jobb ötletem nincs már B)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.467 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.