Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja #38155 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkor passzolom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38156 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az jutott eszembe, hogy a jó ötlet, de rossz kivitelezés kombinációja, mint, ahogy a fejlesztőktől már megszokhattuk. :( De legalább nem adtam neki lehetőséget torpedózni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38158 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
De miért van az az ostenverte bug, hogy ha megnézed a csapatodat és véletlen enterezel előtte akkor a lista ott marad előtted és csak tabbal tudod eltüntetni?! (írtam, véletlen lenyomtam a tabot, majd ott maradt). De vicc, NC-vel lövöm az olasz t6-ost és FOLYAMAT OVERPEN 1500 HP-iG AHONNAN MISSELLEM FOLYAMAT. Közben leégett és egy szem torpedó eltalál, emiatt meghalok utána, mikor 2 overpennel leverem 1000-re, közben a csapat meg valahogy meghal a semmitől....

NC-vel csak a kapitány miatt megyek, de az ilyen marhaságok miatt kezd elegem lenni a hajóból (folyton misselget az ágyú, meg totál máshogy kell vele előre tartani, mint a többi bb-vel a szintjén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38159 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyre jobban felbasz ez az overpen csalás. Köcsög IOWA oldalát küldöm ezzel a szar izumoval és OVERPEN !!!! Nekem már rég halál van olyankor ez meg ott röhög hogy hiába broadside van nem tudom sebezni !!
Azért a találati arány egy vicc. Ennyi overpen meg lepattanó.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38160 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van, 85k sebzéssel bukta NC-vel, majd 35k-val win, mert ellenfél lemming volt, meg CIKLON, marhára kell, Taihou meg majdnem kicsap, mert nem olyan a légvédelmem ezzel a 80-as értékkel ,hogy 3 torpedó rajból LEGALÁBB egyet leszedjek... Egész emccsen lelöttem 12 gépet, ezzel top repcsi lelövő voltam.... (ellenfél taihouja 35 repcsit szedett le, essexónk támadó setuppal jött? :/ )

Jó, bismarckkal mennék a 2. körére, 4x próbáltam belépni a csatába, de 4x kidobott. Istenem már... (-1 meccs, nem lépek fel 10 percre)
Előtte meg 115k bukót mentem t10-be, 236 másodlagos találat, 7 tűz, 46k fire damage (50k kéne küldibe), csak a csapat eltűnt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38162 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Egyre jobban felbasz ez az overpen csalás.


Én már eleget sírtam emiatt, csatahajóval ez van, törődj bele sajna.
(Egy kis érdekesség - amúgy jó meccs volt, de most kíváncsiságból megnéztem az overpen arányt... no comment)

Update: mai első meccs Fuso-val: 33 találat, abból 7 pen, 19 overpen. Aki azt mondja, hogy a wg nem baszott ki a csatahajókkal, az bocs, de vagy simán hülye, vagy hazudik :whistle:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.479 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.