Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 10 hónapja #38937 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mert Megérdemled, Tengerek Turul Titánja! Vesztes hajóval legalább egy körre nem szedjük fel a horgonyt - ez a WoWS első számú Murphy-törvénye!
Olybá tűnik, hogy nem írtam még le elégszer... :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #38938 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
SZiasztok 2 év után bucsuzok elég volt ebből a szarból 2 gépház szétrugva.Csalás az egész!!Sok sikert a türelmes Társaknak!Inkább iszom :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #38939 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Különböző hajókkal játszottam nem látod ? Baltimore volt 2x de az sem egymás után. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #38940 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Láttam s látom, Tomc, a szösszenet SeahawkHUN Barátunknak íródott, ő tartotta oda a képét a pofonoknak, zsinórban hatszor kihajózva az Indepedence-szel... :(
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #38941 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: SZiasztok 2 év után bucsuzok elég volt ebből a szarból 2 gépház szétrugva.Csalás az egész!!Sok sikert a türelmes Társaknak!Inkább iszom :cheer:


Az alternatív gyógymódot támogatom, s javaslom, tedd magasabbra a gépházat... :)

Ez amúgy nem vezetés, hogy döntened köll: iszol vagy... próbáld ki úgy, hogy bekészíted a víz valamelyik ihatóbb formáját a kezed ügyébe, és ha felhúzza valami a vérnyomásodat, kicsit kompenzálod némi véralkoholszint-emeléssel... ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #38942 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Különböző hajókkal játszottam nem látod ? Baltimore volt 2x de az sem egymás után. :whistle:


Mi indokolja a bánatot ilyen szép dmg és XP után? Ennyit sebezni önmagában élvezet, a Victory/Győzelem felirat már csak hab a tortán. :)
Én már csak röhögök azon, hogy minden stat oldal szerint a dmg, XP, kill ratio értékem nő, a WR esik vagy stagnál :) A WR-t hajótípus szerint érdemes nézni, kevesen jók rombolótól CV-ig mindenben. Én például akármennyire is szeretek rombolózni is, abból nem vagyok túl jó játékos. BB-t mostanában kicsit unom, de abban az osztályban meg elég jó az átlag sebzésem. Ha még kinézném melyik tierben megy a legjobban, lehetne javítani a WR-en, de abban meg nincs élvezet, ha több hajóval is akarok játszani. (Én is szeretem pl. a cirkálókat, Baltimore-t is, de tudomásul kell venni, cirkálóval talán a legnehezebb döntőnek lenni a győzelemben.)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.528 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.