Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39170 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak AP? :silly: Ezét nem használok britt cirkálót, bőven elég nekem az overpen... :evil:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39174 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Csak AP? :silly: Ezét nem használok britt cirkálót, bőven elég nekem az overpen... :evil:

Pedig egy jó Minotaur játékos fél siker szerintem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39187 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na úgy látszik ma eldöntötte eza fos játék hogy nem adja a sebzést, ellentétben én akrámivel hajózok többszörös citadellákat kapok és nem full broadside. Én persze 10 km ről nem tudom belőni a buzi IOWA kat akik full broadside vannak ( én már rég halott lennék abban a szituban )....ez azért elég vicces, vagyis inkább felbasz ! Fos ócska random faszság ez az egész. Nagyon feltűnően nem adja..... FUCK you WG.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39191 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap nem tudom mi volt.Szakaszban... 2 győzelem és 6 vereség után inkább kiléptem.
Kezdem elhinni Kzoli elméletét miszerint ha valaki jobb teljesítményt hoz egyre szarabb játékosokkal rakja össze egészen addig míg nem egyenlítődik ki az egész. Az előző napokban elég sokat nyertem mind szakaszban mind egyénileg sőt még 59%-ra is sikerült visszahúznom magam és erre tegnap totál esélytelen meccsekre rakott be vagy olyanba ahol akkor is nyertem volna ha a saját hajómat süllyesztem el csak.
Bensonnal 5 kör 5 bukta ellenfélnél sosem volt 9-nél kisebb romboló. Oldd meg...
Leszorzózás? Minek!
Meg a gyerek balra néz ágyúval miközben jobbról lövik és egy Scharnhorstban ül...minek veszi meg??Még a tetriszt sem adnám a kezébe! Hogyan kapcsolja be az ilyen a PCt egyáltalán?
Na mindegy csak felb..sz az ilyen...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39197 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
MI AZ ISTENÉRT NEM TUDOK BB-T KILŐNI?! Folyamat mást kapok, vagy vvígan szétlőnek, mire eljutnék EGY BB-HEZ IS?!



Ehhez volt még egy grobe, csak yamatonál gondolta a kliens és először omlott össze 2 év alatt....

Ezek a csaták alatt ilt a most ment NC meccs alatt, egy AZAZ EGY ISTENVERTE BB-T TUDTAM CSAK KILŐNI! MI VAN MÁR?!

Máskor meg semmi gond sincs vele, de most meg mindenki totál máshol van mind kéne, és mindjárt vége a küldinek, tegnap nem tudtam ezzel foglalkozni, holnap se fogok túl sokat, mint most.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #39201 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hogyan bukjunk 200k-t

igy..
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.