Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42265 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hmm...Montana....trollkodik... honda"barátunk"regelt volna újra? :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42275 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos, mivel elég régóta játszok már ezzel a játékkal, elmondhatom neked hogy egy 10-es osztályú csatahajó a játék első 3 percében semmit nem tesz hozzá a játékhoz.

Persze rá lehet durrogtatni 23-25 km-ről az ellenfélre, túl sok sebzést nem fogsz vele bevinni, csak annyit érsz el vele hogy az ellenfél hordozója pikk-pakk rád talál.

A vesztések pedig azért következnek be jellemzően, mert a szellemi fogyatékos cirkálók és rombolók imádnak belerohanni az ellenfél torpedóerdőjébe az első 3 percben, és miután nekünk már 5-el kevesebb hajónk van mint az ellenfélnek, nem kell nagy jóstehetség hogy mi lesz a vége.
Ezt még meg szokta spékelni amikor a szövetséges csatahajók elindulnak kikerülni valami k.rva nagy sziklát a pálya legtávolabbi végében, ami miatt 5 percig sem támadni sem fedezetet adni nem tudnak a többieknek.

Régen én is küzdöttem mint a disznó a jégen, de rájöttem hogy felesleges. Ezek a játékok nem azért mennek el mert valaki nem csinál semmit az első pár percben, hanem azért mert általában hol az egyik hol a másik csapatban van 6-8 fogyatékos/robot/tököm tudja.

Ha nem igy lenne, akkor nem fordulhatna elő az a rendkivül gyakori helyzet hogy úgy ér véget a játék hogy az egyik csapat gyakorlatilag nem veszít hajót, a másik meg elveszít 10-et a 12-ből...

Ennek oka meg az, hogy a wows-ban lósz@rnyi balance sincs. Régen sokat játszottam pl. warcarfttal, ott minden játékosnak volt egy szintje 1-50-ig (győzelemért pont járt, vesztését pontlevonás, igy jött ki a játékos szintje) és a játék úgy rakta össze a csapatokat hogy mindkettőben azonos szintü játékosok vannak. Ha az egyikben 20+-os játékosok voltak a másikban is.

Itt nincs ilyen, csak hajószint van (ami lósz@rt sem jelent), igy aztán folyamatosan az történik hogy az egyik csapatban pl. csupa lvl 10-es játékos van a másikban meg csupa lvl 50...

Ti meg idegeskedtek hogy hogyan lehet sorozatban 8-10-20 meccset is elveszteni, hát igy.
Szóval legközelebb amikor kikapásra álltok a 4. percben, akkor ne azon gondolkodjatok hogy biztos a csatahajó a hibás aki még csak épp akkor ér komolyabb lőtávolba, hanem hogy hogy a p.csába tudtatok elveszteni 4-5 rombolót az első 4 percben....

ui: egy csatahajó sem tudja kilőni az ellenséges torpedókat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42278 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Nos, mivel elég régóta játszok már ezzel a játékkal, elmondhatom neked hogy egy 10-es osztályú csatahajó a játék első 3 percében semmit nem tesz hozzá a játékhoz.

Szóval az, hogy mondjuk felveszel valami használható pozíciót a mapon az semminek számít így te ezt meg sem teszed. OK
Amúgy mi is a neved ha ilyen régóta játszol ne szégyelld , oszd meg velünk.

A vesztések pedig azért következnek be jellemzően, mert a szellemi fogyatékos cirkálók és rombolók imádnak belerohanni az ellenfél torpedóerdőjébe az első 3 percben, és miután nekünk már 5-el kevesebb hajónk van mint az ellenfélnek, nem kell nagy jóstehetség hogy mi lesz a vége.

A másik véglet képviselői is ennyire hibásak. A meccs első 5-6 percében semmit csinálni ugyanolyan haszontalan.

Ezek a játékok nem azért mennek el mert valaki nem csinál semmit az első pár percben

Ez is nagyban közrejátszik.

Ennek oka meg az, hogy a wows-ban lósz@rnyi balance sincs. Régen sokat játszottam pl. warcarfttal, ott minden játékosnak volt egy szintje 1-50-ig (győzelemért pont járt, vesztését pontlevonás, igy jött ki a játékos szintje) és a játék úgy rakta össze a csapatokat hogy mindkettőben azonos szintü játékosok vannak. Ha az egyikben 20+-os játékosok voltak a másikban is.

Te ilyen játékstílussal hova sorolnád magad? Ha itt is szintek lennének szerintem valahol a 0 alatt találnánk rád :lol: :ohmy:

Szóval legközelebb amikor kikapásra álltok a 4. percben, akkor ne azon gondolkodjatok hogy biztos a csatahajó a hibás aki még csak épp akkor ér komolyabb lőtávolba, hanem hogy hogy a p.csába tudtatok elveszteni 4-5 rombolót az első 4 percben....


Én azon fogok gondolkozni,hogy az a Montana miért áll még mindig ott :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42281 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Nos, mivel elég régóta játszok már ezzel a játékkal, elmondhatom neked hogy egy 10-es osztályú csatahajó a játék első 3 percében semmit nem tesz hozzá a játékhoz........

Zseni vagy, további sok sikert a játékhoz !
Ha kérhetem add meg a játék neved hogy ha netán egy csapatba kerülnénk tudjam mire számítsak. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42282 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az átlagos játékosok közé sorolom magam (50%-ban nyerek).

De tőlem mindenki azt csinál amit akar, csak leírtam hogy totálisan felesleges ezt a játékot idegbetegként játszani, amikor minden második játék úgy indul hogy percek alatt megsemmisül a fél flotta.

Ti meg küzdötök mint disznó a jégen a győzelem legcsekélyebb esélye nélkül, aztán idebetegeskedtek itt :)

Tapasztalt játékos már az első 3-4 perc után tudja hogy nyerni vagy veszteni fog az aktuális meccsen.

Persze megértem hogy nekem estek, valakin ki kell töltenek a frusztrációtokat. De csak ismételni tudom magam, fogadjátok el hogy ez a játék direkt ilyen, nincs balanszolás a játékban a játékosok tudása alapján.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42283 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én kicsit megértelek :)
De szerintem az se jó, hogy ha gáz van elején, olvassunk tovább. DMG-t, XP-t, tapasztalatot így is lehet szerezni, ha nem nyer az ember. De azzal egyetértek, hogy idegeskedni felesleges, főleg mások miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.443 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.