Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42343 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
ehh, azt akartam irni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42344 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na most már én is szeretnék beleszólni ebbe a szösszenetbe.
Nem egyszer látszik az első pár hajó vesztés után,hogy valószínűsíthetően melyik csapat nyer. De nem egyszer,azért lehet rendesen fordítani. Ebben kismértékben egyet értek veled kedves porthosz. De...
A többit amit írsz azzal nem. Én mostanában elég sokat rombolózok,nem vagyok egy jó játékos max átlagos,de szeretem amikor megyek előre foglalni,felderíteni,idegesíteni az ellenfelet torpedókkal,esetleg ágyúkkal,akkor az esetleg mögöttem lőtávban lévő csapattársaim,amint meglátnak az általam felfedezett ellenfélből bárkit is akkor elvonják a figyelmet rólam azzal,hogy védenek és leborítják az ellenfelet az ágyútüzükkel. Na már most ha te hátul olvasol,akkor marhára nem védenél,a csapattársadat,mert lehet épp lapozol,és persze kit is érdekel az agyatlan romboló? Mivel nem vagy rossz játékos,ezért tudod,hogy a romboló a flotta szeme, ha megdöglik és vagy nem védik a többiek akkor a flotta egyre kevesebbet lát.
Sok hülye rombolós van én is csinálok nem egyszer nagy hibákat,de a rombolók feladata,hogy menjenek előre...persze ha lehet nem eszetlenül...
A linkelt képeden én azt látom,hogy mind két flotta 2-2 rombolót kapott. Na már most a csata 8 percében nálatok 1,az ellenfélnél pedig 0 romboló süllyedt el,magyarán a 4 hülye rombolóból 3 még élt, és a csata 8 perce semmiképp sem a csata első pár perce. A csapatotokból 4 cirkáló veszett már oda a kép szerint, nem a rombolók,hogy védjem egy kicsit a rombolók becsületét is,amelyeket annyira lenézel. De lehet nem jól értelmezem ezt a képet,ugye.
Nem rugóznak a neveden,csak általában az egyenes emberek a véleményükkel együtt felvállalják magukat,ebben az esetben e a játékos felhasználói neve/fiókja,vagyis az account-ja...
Tudom nem érdekel,de a nevem ugyanaz mint itt a fórumon: llw99...ja és csak 49,4% a győzelmi arányom...
tisztelettel:
llw99
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mydgard, BigaC, szabi62, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42346 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos tisztelt porthosz, pár érszrevétel a képpel kapcsolatban:

1. Vajon mi volt az az érdekes momentum ami miatt a kép készült?
2. Érdekes módon pont a kép készítőjének a neve nem látható ;)
3. Bár már szerkesztetted a hsz-t, de csak az után, hogy megjegyezték, hogy nem rombolók, hanem cirkálók süllyedtek :lol: , ezek után számomra már az is kérdéses, hogy Te készítetted a képet :whistle: továbbmegyek, szerintem Te nem is játszol csak lököd itt a süketet egy lopott képpel :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42347 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyik nap volt olyan, hogy egy Kagero beírta, hogy bocs, de nincs füstje.
Erre valaki nekiesett, hogy milyen csapatjátékos az ilyen, újratöltője van, nem fogunk tudni füst nélkül foglalni.
Én is beleszóltam (kár volt), hogy Kagero-t/Yugumo-t én is gyakran viszem újratöltővel, mert úgy érzem, több hasznára vagyok a csapatnak, ha gyakrabban tudok torpedót lőni, és azért füst nélkül is lehet foglalni. De pont itt jön be az, amiről llw99 írt, hogy csak akkor, ha a többiek védenek. igaz, a rombolók fő védelmezőjének a cirkálónak kéne lennie, viszont a cirkálókat meg a BB-knek kéne védenie :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42348 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Komolytalan a gyerek, fölös hinteni neki az igét ... :P élvezi .... lehet ettől áll fel.... :whistle:

Más téma: A dühöngés tárgya a csatahajók AP átütése... más is észre vett már, hogy egyre szarabb?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42349 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyon gáz az új verzió,állandóan kidobál a játék,élvezhetetlen. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.445 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.