Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #42421 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Dühöngő
Piszkosul felmérgelt a wows. Egyszerűen nem enged csatázni, ahogy beoszt kifagy nem kezdi el betölteni a pályàt..... :angry: Emiatt már 3x volt bent a csónakom afkben...... Kemény 5 ről le is pontoztak 0 ra.... :dry: Mielőtt elkezdte volna ezt a marhaságot mentem egy két csatát de azok is mint bukó volt..... Így az amúgy se fényes statom zuhanó repülést vett.... :unsure: Valaki esetleg tudja, hogy mi miatt van az hogy nem kezdi el betölteni a map-t ?

Szerk: Most a wows ba se enged azt ìrja h nem elérhető a szerver..... Elismerem rossz játékos vagyok, de ez már túlzás hogy ìgy büntessen a WR...... :lol: Esetleg a mai napfolyamán másnál is problémás a wows?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #42422 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

AndrewTas írta: Piszkosul felmérgelt a wows. Egyszerűen nem enged csatázni, ahogy beoszt kifagy nem kezdi el betölteni a pályàt..... :angry: Emiatt már 3x volt bent a csónakom afkben...... Kemény 5 ről le is pontoztak 0 ra.... :dry: Mielőtt elkezdte volna ezt a marhaságot mentem egy két csatát de azok is mint bukó volt..... Így az amúgy se fényes statom zuhanó repülést vett.... :unsure: Valaki esetleg tudja, hogy mi miatt van az hogy nem kezdi el betölteni a map-t ?

Szerk: Most a wows ba se enged azt ìrja h nem elérhető a szerver..... Elismerem rossz játékos vagyok, de ez már túlzás hogy ìgy büntessen a WR...... :lol: Esetleg a mai napfolyamán másnál is problémás a wows?


Azt próbáltad, hogy elindítod a launchert, fent a settings feliratra rámész, utána support, majd check?
Ellenőrzi a fájlokat hogy minden rendben van-e.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #42426 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amai elsö csatám







ugy látszik a én csapatomba nem került értelmes ember.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #42427 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma az utolso csata







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #42430 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő
Még jó hogy tier 10-ben voltam,kik játszanak ezzel a játékkal????A sebzésem nem nagy de 2 dd-t magammal vittem...Az adott csata után kaptam egy üzenetet is,németül 3. kép.Először nem tudtam mit jelent.Az ellenfél Ibukija 11km-re jött hozzám.Kapott 2 citadellát,utána valamelyik társam süllyesztette.Szóval szép Magyarsággal:Te rohadt mocskos.... :cheer:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42432 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az ilyen az igazi dicséret! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.