Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46982 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: Ne aggodj engem is szopatott a wg nem engedett sebezni de nem érdekel. :)


Fáradt voltam, ilyenkor türelmetlemebb vagyok. Abba is hagytam, pedig szerettem volna a klánnak olajat szerezni. :(
Na mindegy, majd máskor jobban megy :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46986 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyik szemem nagyon sír, ám a másik kicsit nevet: sajna gyorsan elfogyott a csapat, míg személyes dmg recordot lőttem a Kongoval:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46987 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyira szeretem mikor a WG direkt azt akarja, hogy veszíts, és Yamato-val két sorozat leadása után 70 ezer hp-val egy torpedótól detonálok, amit a torpedó belt-be kaptam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46988 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gondolom nem vigasztal, de ezt pont tegnap láttam (a lényeg 8:34-től, csak sajna béna vagyok beállítani az időzítést :( ). Igen, jól látod, ez egy Moskva (cirkáló, hmmm), amint pusztán az elülső tornyaival 85k dmg-t küld egy Yamato-ba. RNG gods...

Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Drogon_Rider által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46990 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azta k+!%!/va ,az nem semmi volt:) Lőttem már én is citadellát Moszkvával NC-nek,Iowának,meg GK-nak is de nem ilyet..CSóri Yamatós biztosan befizetett pszichológushoz :) eccer volt egy ilyen 80k+ salvom Yamatoba,de azt Montanával lőttem..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46991 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Drogon_Rider írta: Gondolom nem vigasztal, de ezt pont tegnap láttam (a lényeg 8:34-től, csak sajna béna vagyok beállítani az időzítést :( ). Igen, jól látod, ez egy Moskva (cirkáló, hmmm), amint pusztán az elülső tornyaival 85k dmg-t küld egy Yamato-ba. RNG gods...


3km re volt a Yamato, simán citadellázzák, főleg a 220 as ágyúkkal, amik halál pontosak és a lövedékek is gyorsak. A csávókám tudta, hova kell lőni. Én is toltam hasonlót bismarckal, csak nekem két salvóba került a hölgyemény. És szintén 4-5 km ről , full oldalt állva. Yamato páncélja nem a legerősebb a játékban!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.492 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.