Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47878 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem szoktam utánanézni más játékosok statjainak, de most kivételt tettem. Én Alabamával Estuary mappon elindulok a D cap felé. New Mexico, 2 Bismarck (köztük az alanyunk) és 1 DD. Természetesen a DD azonnal berohan capelni és rögtön süllyed. (Shira vs. Gadjah + Blyska)
4 BB maradt meg az oldalon és velünk szembe Gadjah, Blyska, Tirpitz, Bismarck. Én elkezdtem hátrébb vonulni a DD-k miatt és, akkor kezdődött: kedves játékosunk ettől a ponttól megállás nélkül mondta a magáét. Csata végére ketten maradtunk Bismarckkal, 2 cap a miénk, próbálok előremenni az ellenség bázisára capelni (menthető lett volna a helyzet) erre mit látok mögöttem? Egy helyben állva, oldalát mutatva lövöldöz a bázisunk felé. Spotolták, 1 salvoval kiszedték.

További szép estét mindenkinek!
Neveket direkt kitakartam, mert nem akarok még egy balhét itt.
Survivability Expert skill tényleg fontos, de hát mit vártam.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47880 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hh még egy balhét? Miféle balhé volt itt/lehet kitakaratlan nevek miatt?? :woohoo: :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47881 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Hh még egy balhét? Miféle balhé volt itt/lehet kitakaratlan nevek miatt?? :woohoo: :blink:

Volt egy játékos, aki magára ismert és nem tetszett neki, de hagyjuk mert kezdődik elöről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47889 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Fölrohanhatott csak t8-ba, nem ő az egyedüli... egyszerűen meg kell tanulnia a nagyvasakkal játszani... szakaszba köllene hívni, megmutatni neki, hogy köllene használni azt a hajót (Bismarckkal még nekem is 53%-os a győzelmi arányom), tanítani, és nem pedig látatlanban pellengérre állítani. Ennyi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47890 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Fölrohanhatott csak t8-ba, nem ő az egyedüli... egyszerűen meg kell tanulnia a nagyvasakkal játszani... szakaszba köllene hívni, megmutatni neki, hogy köllene használni azt a hajót (Bismarckkal még nekem is 53%-os a győzelmi arányom), tanítani, és nem pedig látatlanban pellengérre állítani. Ennyi.

Maximálisan igazad van Kapitányom, de sokan nem hajandóak magukba nézni. Tanulni, tanácsit megfogadni meg pláne. Így a kevés tanulni vágyó meg bedarálódik. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47891 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

Szete58 írta: Fölrohanhatott csak t8-ba, nem ő az egyedüli... egyszerűen meg kell tanulnia a nagyvasakkal játszani... szakaszba köllene hívni, megmutatni neki, hogy köllene használni azt a hajót (Bismarckkal még nekem is 53%-os a győzelmi arányom), tanítani, és nem pedig látatlanban pellengérre állítani. Ennyi.

Maximálisan igazad van Kapitányom, de sokan nem hajandóak magukba nézni. Tanulni, tanácsit megfogadni meg pláne. Így a kevés tanulni vágyó meg bedarálódik. ;)

Egyet értek.
3000 csata után azért már illene ismerni a játék alapjait.

Annyira nem is zavarna a dolog, hogy kiszedték a végén azért, amit csinált, de hogy egész végig szidott, mert visszábbvonultam a dd-k miatt, az sok volt.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.485 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.