Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 1 hónapja #51531 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
4ből 2t nyertem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51532 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

sasa írta: Srácok ma nyert már valaki.11game 0 win.bye bye wg noob.Az elsö 3 perc fele csapat halott 8.9 km észre vehetöség.persze 20km lönek én meg senkit nem látok.jaja biztos igy van.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, sasa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51538 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Du ju szpik inglis, ju ár máj desztiláltvíz" ;)

5g/3w +1 compliment. :D

Storm írta:

sasa írta: Srácok ma nyert már valaki.11game 0 win.bye bye wg noob.Az elsö 3 perc fele csapat halott 8.9 km észre vehetöség.persze 20km lönek én meg senkit nem látok.jaja biztos igy van.

Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51539 Írta: Pipi__
Pipi__ válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt hiszem több mint 2 év után ideje törölni a játékot. Az ok hogy veszt a csapat meg nyer,na de már nyolcadik napja hogy ez van.Ez már nekem sok. 1-2 nap néha előfordult,na de 8 napon keresztül csak ez,na ne már.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Pipi__ által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, geotigris9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51540 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A legszebb, mikor egy bizonyos hajó van szopatva. Múltkor a New York volt a soros, 5 kör, 5 bukta. Bementem mással, az nyert. Vissza New York, bukta. 3 napja a Bretagne volt ugyanez. Bementem mellé New York, nyert, Bayern, nyert, vissza Bretagne, bukta. Sok az érdekes "véletlen"... :whistle:

A t8 MM is megérne egy misét, mert 10ből ha 2x ad be saját tiert, amúgy t9-t10. A Monarch-ot húznám, a 18,1 lőtávjával jól el lehet lenni a 26-os ellenfelek mellett (amik 1 lövésből lekapják a hp harmadát...). Az esetek nagy részében az ilyen meccsekben a bent levő t8 hajók vannak a lista alján a végén, főleg vereségnél. De ezt a WG nem látja/szerintük ez így rendben van... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51541 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen, ilyen WG - bocs, developer - atkot mar en is megfigyeltem, amely idonkent bizonyos hajokat sujt. Volt mar par emlekezetes buko szeria, hogy parat emlitsek Hindenburggal, Großer Kurfursttel, Missourival. Nem tudom, mi a magyarazata az extrem nyero vagy buko szeriaknak, de altalaban periodikusan erkeznek. Most varhatoan felbukkan majd nehany okostojas (van itt par), akik leoltanak, hogy miert konteozok, de en a tapasztalataimnak hiszek. :woohoo: :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.