Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 1 hónapja #51727 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

sasa írta: Bravo srácok vagy lányok akkora arcotok van,hogy már idegesitö erröl szól ez az oldal szánalmas mindenki loser csak ti vagytok sztárok, vicc.akkor miért van vereségetek.


1.: Kislányok.
2.: Kétszárnyú a kapu
3.: Fizet a WG
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sasa, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51729 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem sértésként írom, de azt hiszem le kell írnom. Nem használok xwm-et és nem nézek utána a másik statisztikájának, de a magaménak se. (Mert nem érdekel és csak fölös időpocsékolás a játékidőből). Viszont összeállhat csupa hupilila, übermensch, hiper unikum játékosból egy csapat, ha nem képesek az összhangra, akkor el fogják veszíteni a csatát. Ugyanakkor egy csupa gyengébb teljesítményű játékosból álló csapat is nyerhet, ha szó nélkül képesek saját érdekeiket háttérbe helyezni a csapat érdekéért és segítik egymást. És még mindig ott van az MF. Én úgy tapasztaltam, hogy az a csapat nyer az esetek többségében, amelyik tagjai - képességektől függetlenül - összefognak és rendszerint nem anyáznak egymásra.

Ha nem megy és felidegesít, álljatok föl és 10 perc torna, vagy futás a ház körül. Sokat segít!

Amúgy meg a Girls und Panzer követendő példa.

Végezetül, ha jól emlékszem ilyen témában Jactor írt egy cikket a szomszéd fórumra. Azt ajánlom elolvasni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51730 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne etessétek a trollt, kérlek Benneteket! Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51731 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megyek shinonomeval, kellett egy flooding, küldihez (4 meglett shimakazeval, igaz, 4/4 találatból és bukó, köszi, én valahogy nem érzem OP-nak, mikor használom), csapat egyoldalra ment, +2 tieres a csata amúgy, volt egy edinburgh a közelben füstben, gondoltam rámegyek, szonárja aktív volt, de felspotolodott ilt el is indult, torpedóit kikerültem, eltaláltam, megvolt ami kellett, aztán kilötték. Elindulok, hogy csináljam tovább a dolgomat, DE jött 3 torpedó amit nem tudtam kikerülni....



Legalább írt volna valamit előtte vagy utána, de nem. Lyon meg afk volt...
Utána baltival kidobott, eddig jó...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51734 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez most nem dühöngés lenne, csak nem találtam jobb fórumot. Szóval, adva van a Northern Lights, meg a NO. Látom a térképen, hogy jön a sziget mögül az ellen dd-je. Oda hajókázok, mert ugye ha hátba kerül minket, közben meg senki sem figyel rá, lazzán kitorpedózza a fél brigádot. Így radar benyom, dd jön, kicsit megabuzálom, amitől szépen jobb létre szenderül. Erre a mi dd-nk meg elkezd pitiánereskedni, hogy report NO, mert közben meg nem rohantam az ellenség kereszttüzébe bázist foglalni meg elpatkolni. Ilyenkor bánom , hogy nem lehet a csetet kikapcsolni a csudába, mert az ilyen okostónik mindig felkurják a vérnyomásom. Az persze nem baszta a csőrét az ostobájának, hogy volt egy afk dd a csapatban.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51735 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajna ezzel együtt kell élni, (ebben a játékban is) túl sok az egy főre eső agyhalottak száma.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.479 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.