Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 1 hete #51767 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

geotigris9 írta: Ez mi?????????????????????????????????? :side: :pinch: :side: :pinch: :side:








vonatoznak :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51768 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Inkább az a kérdés, h miért vagy CVvel leghátul egyedül? :evil: :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51771 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
MI a franc van?! 2 napja shinonomeval nem tudok 30k torp sebzést bevinni 1 csata alatt? Hogy? Ma meg 2 meccs alatt nem lett meg, már ágyúznom kellett, hogy legyen sebzésem....



Meg 3 bukta, 1 győzelem, csodás start MEGINT, aztán meg ez, mikor mentem volna shimakazeval, most várok, hogy véget érjen a csata inkább, de már most mínuszos a kör....

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51805 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Marha csodás, megkaptam a t6-os francia dd-t, mennék vele egy kört, ÉS EZ MOST MI VELE?!



5-10. körnél elfogadnám ezt a leosztás, DE NEM AZ ELSŐ KÖRNÉL, WG MM PLS ofc, bukó lett...

Majd kicsivel később jött de grasseval 2 köröm:





Köszönöm szépen, 3 AFK-val mi a büdös jó istent keleltt volna cisnálnom?! Emerald elejétől fogva afk volt, emile megtett 20 métert, utána lett afk, Aoba volt még aki a meccs 2. felére lett távol a csatától. ELőtte egy gyerekkel írtak chaten, hogy az illető állítottak, hogy a térképen való jelöléstől kicrashelhet a game, amin az aoba playaer nézett (nekem is új....), ja, 57k fire damage, rip medál

Majd ez:



1 afk bb nálunk, majd a meccs végénél 70% hp-ról, olyan 10.5-11 óra irányában lévő Normandie kilő? HOGY?! És pont emiatt buktuk el a kört, volt még egy emile de ő mutatta az oldalát a bb-nek, mikor torpedózni + megfordulni akart, cserébe oda lett a hp-jának a 90%-a, majd bele is halt. Volt egy OktRev-unk, de az a középső bázisnál volt ekkor, és tudjuk mennyire lassú...
Ja, meg az fps dropnak is örültem ,hogy a 26-30-ről leestem 10-re...

Aztán 3. meccsen kidobott a kliens, ok. Csak most álltam neki a 1800-1500 ribbonos küldinek (géphiány+úgy véltem nem lenne időm erre a kampányra), így elégé jól jön...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #51826 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egykét küldetés kellene még ahhoz a nyomorult francia dd-hez (nem is értem amúgy, minek foglalkozok vele, úgyis rühellem a rombolókat).
Oh mondom, egy könnyű küldi (modulsebzés+kill+győztes csata) - Mióta bent van 1DARAB csatát nem nyertem.. a többi feltétel persze mindig megvolt..
Mondom megpróbálom most délelőtt, amíg ödönkéék iskolában vannak, de így is csak agyhalottak jutottak minden csapatba. Így ne kapjon az ember agyérgörcsöt XD Röhely az egész
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hete chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51859 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Feltehetném a csak egy gyors kérdés-be is akár: ma "is" megörvendeztetett a wg egy 11bukó-6nyert nappal.Mégis, hogyan az isten%#@ szakállára lehet a wr-t feljebb tuszkolni?A pöttynyi agyamba ,mondjuk bele sem fér,hogy reálisan nézve a csapat elosztásokat ,valakinek 51% fölött legyen ...unreal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.