Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53467 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pár napja ugyanaz van. Megint "nem tudok játszani ugye " !!!! A top hajókkal annyira feltűnően nem adja hogy az már pofátlan ! Csak overpen és lepattanó ! Kurfuston a 420 löveggel Montana szögben jön természetesen 1400 dmg es salvok, ő persze 10 ezreket belémbasz, erre végre közel van és el is fordítja broadside, na mondom most megküldöm, de persze a drága RNG olyan szórást ad be pont hogy el sem találtam 5 km ről. Na és ebből van elegem.....gusztustalan ! ( persze ki is lőtt utána ennyin múlott "
Aztán mondom megyek Montanaval 10km -re full broadside francia szar X -es BB., megküldöm, 4 lepattan egy eltörik 0 sebzés. Ebből volt egy másik salvo abban beadta az 1350 damaget, de itt már a billengyűzet szétszállt egyszer.
A harmadik csata Yamato, na mondom azzal majd átütök mindenkit sunyi módon hátul kempeltem, de jól is tettem mert lerohantak minket, sziget mögül lövöm a full broadside Montanat, húú mondom ez nagyot fog kapni, erre 4800 damage kétszer is, egyszer volt hogy belevágtam egy 10 ezrest, de semmi citadel hit !!! Végig le se szartak simán pofátlanul mentek tovább. Itt elég is volt. Én ilyen szitukban már rég olyat kapok hogy negyed HP marad meg jobb esetben.
Végleg kiakasztott ez a szarfos törölni kell, mert nem bírom idegekkel se, a billentyűzetem is meg fogja adni magát pedig nem valami régi. A fos küldetéseit meg dugja fel magának a WG ezeket tudod ki fogja megcsinálni most végeztem az első körrel a másodikban meg olyanok vannak hogy soha nem lesz meg.
FCK YOU WG SHIT ! :evil: :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #53484 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

ezt hogy tudták elveszteni?,
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53489 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Miért kell minden nap bukóval kezdeni? Már kezdem unni, föleg, hogy a mai votl a legalja a dolgoknak





6 perces meccs volt, Des Moin egyszer be votl forgatva olyan 75-80% fokban (vagyis láttam az oldalát), és lepattantam, azt hittem ebben a szögben még be kéne tudnom ütni O.o

Kövi...






Majd a 3. kör 120k-s győzelem...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53517 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos ez mehetne az örömködőbe is, mert mindent összevetve egész jó volt. Kiváltképp, hogy végig menekültem a pályát egy Des Moinnal, mialatt a Two steps from hell Stronger, faster, braver száma ment. Szét kaptam egy rombolót, egy Tirpitzet és 100 %-ról lenulláztam egy Musashit is. De keressétek a hibát és megértitek.






Indianapolis maraton 9 ezzel lett volna meg. :angry:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Reaver winner
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #53526 Írta: Reaver winner
Reaver winner válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyertünk jó kör volt.Erre mi vár a csata végén?Fel vagyok jelentve...........
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53528 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem lőttél sok citadellát/ gyújtogattál? Van , aki nem bírja a strapát és kapod a "reportedet".. :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.