Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 8 hónapja #53701 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Dühöngő
Enyhén túlértékelték az új modulok értékét.Minden hajóra ugyanaz:100 000 xp,8 000000 kredit,15000 free xp,15 győzelem,40000 base xp.Ez zászló+festés+szerencse kb +90csata,és ezt az adott hajóval kell teljesíteni...ja és a feladatok közt nincs átfedés.Még jó hogy,a modulok nagy része szart sem ér. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53704 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az úgy szép, yamatonál néztem, Kurfürst, zao, shima vna még meg a kikötőben, zaon és shiman aszem megérős, de a németen nem. Legalább év végéig van idő megcsinálni.


Mik ezek a hulladék meccsek megint?Tegnap is alig tudtam sebezni, nyerni szinte alig, ma meg valamennyire beadta a győzelmeket, de sebezni nem tudtam, liont megtorpedózza egy shima, 2 torp találat, elmegy a 70% hp-m kb ÉS NEM TUDOK HP-T VISSZATÖLTENI, ok. Így sokra mentem vele, másik oldalt meg a csapat röhögve letolta a kb ugyanannyi fős ellent, így nyertünk, de előtte 2x kellett bukót mennem 100k sebzéssel....



legalább az indi küldi meglett kron-nal ,hogy 1750 base xp-m legyen...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 8 hónapja #53708 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az év vége csak ki lett írva,de nem lesz a feladatoknak határideje.De egy biztos nem fog mindenki ezekkel a modulokkal rohangálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #53715 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez most meg mi az isten?









Várom hogy töltsön és SEMMI? Semmi se ment a háttérben és semmi baja nem volt tegnap. De ez jó lesz, 3 körre pink leszek, ha meg nyerünk akkor meg oda a szorzóm, MERT MINDENKÉPP AZ ELSŐ GYŐZTES MECCSRE ADJA, AKKOR IS, HA 0 A KÖR -.-" (legalább a 0-s körre nem adhatná a szorzót...)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #53716 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha az én csatámban landoltál volna akkor lehet hogy reportot is kaptál volna mellé. Bár ez nem mindig fair, de többnyire mod szokta ezt okozni. Néha persze amúgy is megkergül. Ha a játék újraindítása se segít akkor szinte biztos hogy mod.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53717 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BAGETT írta: Ha az én csatámban landoltál volna akkor lehet hogy reportot is kaptál volna mellé. Bár ez nem mindig fair, de többnyire mod szokta ezt okozni. Néha persze amúgy is megkergül. Ha a játék újraindítása se segít akkor szinte biztos hogy mod.


És ha se mod, se semmi és akkor is szétfagy, kidob?
Azért ,mert a kompatibilitása nem erőssége a játéknak, lévén Béta, ezért vegzálni valakit... gg, wp...
Nem ,hogy nem fair, nettó... igen,az. :side:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.533 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.