Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53731 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én azt mondom hogy számít a win rate. Legpontosabbnak a Solo-t tartom, mert egy jó divizióval rengeteget lehet húzni az egészen. Viszont a csapatok minősége miatt 1-3%-os hibaszázalékot mindenképp el lehet nézni, de mindenképp megmutatja egy adott játékos körülbelüli tudását. Persze bőven 1500-2000 csata felett, és főleg magasabb tierekben. Amúgy véleményem szerint a Winrate könnyen fejleszthető bizonyos mértékig, nem is kell hozzá egy komoly carry hajó, csak puszta logikus gondolkodás. Néhány napja mentem egy csatát, ahogy egy scác egy mogamiban a meccs elején jelezte hogy supportál engem egy akizukiban. Előre is mertem menni foglalni, mert tudtam hogy komoly tűzerő van mögöttem. Beérve a cap-re spotoltam egy shimakazét akire elkezdtem lőni. Elég komolyan megsebeztem, de hála a radarnak kb. 40s után meghaltam. Shima kb. az utolsó pillanatban smoke-olt. Mogamink bebújt a szikla mögé, és inkább nem lőtt a sok ellenséges hajót látva. Pedig gondolj csak bele. Ott vagyok egy lassú DD-ben 6-8-10km-el előtte. Mindenki engem lő, és őt leszarnák. Hacsak két pontos salvo-t lő addig, a shima meghal, és már megérte nekem bemenni spotolni, és nagyobb esély van a győzelemre. De inkább ő beállt a szikla mögé és passzív maradt. Miután kibújt a szikla mögül a shima felspotolta, és ő is meghalt. és ilyenek miatt mennek el mindjárt az elején a csaták. És ez az amit a "gyengébb képességű/átlag player" nem fog fel. Mert igazából csak néhány ilyen logikus döntés különböztet meg egy 54 és egy 60%-os játékost. Persze értem, hogy kb. minden 5. vereséget tudod ezzel a logikus gondolkodással megfordítani, de így lehet 1000 csata alatt 3-4%-ot javítani a winrate-en. Átlagsebzés meg megint egy elképesztően pontotlan mérés. CV-ben könnyű, még DD-ben nehéz nagyot sebezni. Tiertől erősen függ szintén. Tehát még mindig pontosabb a Winrate, hacsak játéktudást nézünk mint egy átlagsebzés. Igen, ezt is el lehet csalni, mint mindent, de a solo tier6-8-tól felfelé a winrate-et már nehéz.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53732 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
@Leopardusz

Nem szokásom futni sem az életben sem a játékban!
Látszik nem ismersz... De a nagy pofa az megy úgy látom!

5200 csatámból több mint 2300 tízes tírben játszottam, amiben még mindig lila játékos vagyok. Hasonlóképpen a nyolcas és kilences tírhez.

Neked meg van 322 csatád ebben a tírben! :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53733 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
@bontottcsirke

Én a saját példámat írtam le a hozzáoszlásokban, nem általánosítottam... Persze ha így nézzük, van igazság mindkettőnk állításban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53734 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze h nem ismerlek, se ingem se gatyám nem vagy ahogy mondják :lol: , ami nem is baj. Az amugy vicc volt, hogy azt nem vetted észre, az már inkább... :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53735 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

VoiceOfTheVoiceless írta: Legpontosabbnak a Solo-t tartom, mert egy jó divizióval rengeteget lehet húzni az egészen.

Sokszor megesett már, hogy division áll a pálya szélétől két bloknyira, kb atlanta-belfast-fiji szintű dolgokkal, én ott vagyok a foglalási pontnál dd-vel. Hívom oket, nincs semmi... szituációsan meghalok, írok egy "köszi a segítségetet" aztán a kialakult veszekedésben bedobja valamelyik fél, hogy winrate... Megnézem az övékét: alapból 63-68... aham megnézem a solo-t, ami összjátékának kevesebb mint harmada, és 1%-on belül van hozzám képest..., megnézem a hajóit, és top 10-20 OP-nek titulált prém...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53736 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
@Leopardusz

Nincsen kedvem a szájkaratéhoz!

Adjon az isten neked nagyon sok napot...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.472 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.