Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 8 hónapja #54112 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Dühöngő
durva kör :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54147 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van, még egy hulladék nap, 50%-os winrate, de a játékélmény valahol a 0 körül. Yamatoval első meccsen camper csapatot kaptam ki, a mi oldalunkról egy dd és egy cl átmegy a map másik felére oszt meg is halnak egyből, a sajátomon maradt egy monti meg én. Sokra mentünk, túléltem a csatát, csak ne mvotl mit lőni + egy fletcher zaklatot meg ciklon is jött, emrt minek legyen jobb a helyzetem? Utána meg egy easy win...

Alsace-kal meg 12k sebzés, mert a csapatom szintén camper, csak engem meg lőtt 7 hajó, míg azok ott a bázisunkról lötték a lemming hordát. Ofc, a top xp-sünk az a yamato volt, aki a map másik felére ment kilött egy dd-t, majd később detonation medált szerzet (ezt jelentésben láttam, 3. voltam alulról, mert a dolgomat téve 0 supporttal így jár az ember) Utána meg csak 60k sebzés, mert Hinde, Zao, Gasgone engem lő, nem a mellettem lévő 2 seattle, áh, minek. És ez az Alsace hol volt op? Azért volt nagy sebzése, mert mindenki közel ment az ellenhez ezzel, a pontossága miatt..

Cleveland.... 2 meccs, 2x 10, 15.6km-es lőtávval, 0 hp töltővel, csodás, 40k dmg bukó, majd 32k dmg win. első meccsen vele 2x ellövik a motort?! HOGY?! És vicc, elsőnél ellövöm a gyors javított, majd a második alkalomnál ami egyből jött elvileg aktív volt, gyakorlatban nem. Ez megint az a szokásos dolog, hogy nem erős a gépem, így pár dolgot késve jelez, mert csak? (hajómegjelenés a térképen és a vízen pl nálam még a régi módszeren megy)
második meccsen meg keresnék egy szigetet, hogy löjjem az ellen, de kellett volna 18km-es lőtáv, mert egy fia sziget nem volt, aztán lőttem menekülés közben, a republic meg leveszi a hp-m 80%-át egy salvoval, HÁT JÓL VAN, aztán visszaindultam, 9,1km-es álca jó, csak felspotolt a buffalo, természetesen 0 supportom volt, mert mindenki áthúzott a map közepére, nem tudom miért, 2 bb meg JÓVAL mögöttem. Jól van, szerintem clevelandet pihentetem, 76k xp van rajta, a speckó kapitányt beleraktam akit a kampányból lehetett szerezni most, egyelőre CL ág úgyse foglalkoztat (worcesterról felemás véleményeket hallottam eddig, seattleről meg csak rosszat)









Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54179 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van wg rendszer, HAGYNÁL VÉGRE EGY RENDES GYŐZELMET MENNI?! Tegnap is 20%-os wirnateem volt 10 meccs alatt, amitől a hajamat téptem (4 milla potenciál yamatoval egyik körben pl).

Ma is 4/4 bukóval indult a nap, mentem 2 kört yamatoval coopban, hogy LEGALÁBB a küldetés haladjon, de az elsőt majdnem buktuk, mert én és egy stock dd volt rendes player, többi bot volt, kövi meccsen meg teljes csapat playerből állt, ok.


Hát hogyne, hogy a DesMoin oldalát Zaoval lőve LEPATTAN A LÖVEDÉK (akkor fordult be 90 fokba), aztán meg ATAGO OLDALÁBA NEM LÖVÖK CITADELLÁT AP-VAL 10KM-RŐL, HOGY A JÓ ISTENBE MIKOR EGY HELYBEN ÁLL ÉS A GÁZKAZÁNRA CÉLZOK?! Engem bezzeg utána kicitadelláznak, miután 2 salvoval se tudtam megölni az 5k hp-s DesMoint, mert miért legyen killem a meccsen végül is, túl jó lenne a 70k-s pocsék kör után...





Melléklet:

Fájlnév: 20180813_1...wsreplay
Fájlméret:1,377 KB



Alsace-kal volt még jó, 5 dd-s meccs, 3db t10-es, semmit se elhetett lőni, mert a bb-k a másik oldalt voltak, ha meg kimegyek egy sziget mögül akkor meg kitorpedóz egy dd, 2 torpedót kaptam csak be végül egy 9-es panasia dd-től, akit kilőttem utána, de ellenfélnek elfogyott a pontja, így 22k sebzéssel zártam, középmezőnyben voltam, röhej az egész. Nincs hétvége, és kora délelőtt van, komolyan, mik ezek a szívatások?!

Meg nagyon jó, hogy nem képes kiírni az eventes küldetéseket a betöltés során, csak akkor, ha 0:00-ra be vagy töltve, akkor fent jelzi, többi esetben külön tabolni kéne hozzá, én folyton elfelejtem, így is buktam pár küldit, de Alsace-kal legyen 3 citadella találatom? Azzal a pontatlan ágyúval? Csoda, ha eltalál néha valamit.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54183 Írta: 66AlexHUN
66AlexHUN válaszolt a következő témában: Dühöngő
7 Meccs...7 super eam...7 bukta...minden elismerésem a wows-nak...
Kétlem hogy ehhez bármilyen kommentre szükség lenne...hogy húzzák a faszukra a szarjukat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54184 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
„Kétlem hogy ehhez bármilyen kommentre szükség lenne...” – s milyen jól látod: erre a kommentre tényleg nem volt semmi szükség. Az ilyesfajta trágárkodással boldogítsd kérlek a tankosokat! Köszönöm!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, llw99, Jaszon, Rolesz81, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54191 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Küldetés érjek el 200000 sebzést japán hajókba. Csatában persze elvétve van japán hajó, mióta ez a feladat. Előtte bezzeg hemzsegtek. Arp Nachi effektust érzek a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.