Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56056 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Vettem egy pár mikulásos ládát (5 kicsi, 1 közepes, 1 nagy), és az egyik adott egy Monaghan-t. Még jó, hogy 2 éve karácsonykor meglett az állandó festéses Farragut, így az is egy félprémium. Legalább ha nekiállok az amerikai romboló ágnak, akkor lesz mivel kapitányt fejlesztenem :)
Végül is nem panaszkodhatok, tavaly esett egy Okhotnik, idén meg ez, persze mindkettő a nagyobb ládákból.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Myrsky által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hattorihanso554

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56059 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Grat :cheer: Nekem küldit adott hozzá nyáron, vagy mikor, megcsináltam, megkaptam, érdekes jószág, csak gunboatokat annyira nem erőltetem (japán vonal kivétel), így volt egy kis gondom a kapitánnyal, de első meccsen a 9 vagy hány km-es torpedókkal volt pár szép találatom, ja, +2 tieres meccs volt, mert első csata B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Myrsky

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56061 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Köszönöm. Igazából akkor lettem volna igazán mérges, ha Kamiakze-t, vagy Imperator Nikolai I-et kapok, mivel megvan a Kamikaze R és az Oktyabrskaya Revolutsiya :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56063 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Én gondolkodok rajta, hogy vegyek-e mega konténerből 5db-ot, mert még az elmenne árban, de hogy az is 6k... :dry: Jó, dublon jól jön, ha felszerelést kéne levenni, dragon flagek mindig jól jönnek (főleg a credites), de elégé kicsi esély hajóra ugye.... aztán kapnék egy full fölös hajót, pl T-61-et Xd
(konténerből eddig gallant, marblehead, de grasse és monaghan esett, emellett volt egy acasta, egy lyon és a 6-os francia bb múltkorról)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56065 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Vegyen a halál ezeknek. Engem tavaly karácsonykor szopattak be ezekkel, akkor is vettem párat de csak az ocsmány festést adta, akkor megfogadtam hogy ezeknek egy forintot se. Hajót még nem kaptam kontiból pedig nyitottam jó párat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56066 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Talán tavasszal voltam itt legutóbb. Ezóta a játékkal sem játszottam. :) A múlt héten leporoltam és toltam pár csatát co-op-ban. A második lucky konténer szuper lett. Mi is volt benne? Egy hét prémium. :D Conspiracy Theory off... :evil:
Kicsit játszadozom még, de csak coopban. Így más játékát nem rontom el randonban. Időközben a klánból is kiraktak, de ez gondolom az inaktivitás miatt volt. Hát ez van. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.