Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 5 hónapja #45714 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
A holnapi patchben azért elég komoly változások lesznek a füstből lövöldözőknek.

A füstös prém hajókért visszaadják a dublont, ha kéri az ember. Én mondjuk a Kutuzovot még akkor vettem, amikor ez a füstből lődözés nem volt akkora divat, szóval nem hiszem, hogy visszaadnám. Bár körülnézek, hogy lenne-e a dublonnak jobb helye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45715 Írta: sinda_narmo
sinda_narmo válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: A holnapi patchben azért elég komoly változások lesznek a füstből lövöldözőknek.

A füstös prém hajókért visszaadják a dublont, ha kéri az ember. Én mondjuk a Kutuzovot még akkor vettem, amikor ez a füstből lődözés nem volt akkora divat, szóval nem hiszem, hogy visszaadnám. Bár körülnézek, hogy lenne-e a dublonnak jobb helye.


Hát nem tudom, véleményem szerint ha valaki ezért vissza adja a hajóját, akkor számomra minősíti is. Na nem mintha tudnák róla. :)

Ennyi erővel már abba hagytam volna a játékot, mert a brit hajók sokszor az őrületbe kergetnek. A cirkálók a füsttel, a csatahajóik meg a HE spam-mel. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45717 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

sinda_narmo írta: Hát nem tudom, véleményem szerint ha valaki ezért vissza adja a hajóját, akkor számomra minősíti is. Na nem mintha tudnák róla. :)


Azért ez még mindig jobb, mint a megyek vele 2-őt nem tetszik, eladom ingame creditért... kategória..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45720 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze lesz majd egy külön füstből megpillantási érték, amikor a füstben lévő hajó a főfegyverzetet használja, ez azért nem lesz olyan magas, mint a normál láthatósági érték. Aki túl messze van, az ugyanúgy láthatatlannak látja a füstlovagokat, ahogy eddig, ahhoz közelebb kell menni, hogy lássuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #45721 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: Aki túl messze van, az ugyanúgy láthatatlannak látja a füstlovagokat, ahogy eddig, ahhoz közelebb kell menni, hogy lássuk őket.

Pontosítanám: ha senki sincs a a füstös detect távján belül, akkor senki sem láthatjha, ha valaki van, akkor mindenki akinek a spot-zónájában benne van a füstben álló, mint ahogy eddig is működöt!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 5 hónapja #45722 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: Persze lesz majd egy külön füstből megpillantási érték, amikor a füstben lévő hajó a főfegyverzetet használja, ez azért nem lesz olyan magas, mint a normál láthatósági érték. Aki túl messze van, az ugyanúgy láthatatlannak látja a füstlovagokat, ahogy eddig, ahhoz közelebb kell menni, hogy lássuk őket.


Én nagyon komálom a Kutuzovot és a Belfastot is, sajnálnék megszabadulni tőlük. A Kutu 100% hogy marad, a Belfastot pedig rendesen megjáratom a hétvégén, aztán eldöntöm mi legyen.

Tény hogy nem teljes lőtávolságig lesz látható a hajó füstben ülve és lövöldözve, de elég szívás így is, hogy kényelmesen befordítod a hajót, tolod a füstöt, aztán egy hegy mögül spottávolságon belülre úszik egy (korábban nem látszódó) hajó, és onnantól kezdve "ülő kacsa" játék kezdődik (ahol te a kevésbé mosolygós térfélen vagy)

Viszonylag gyakran fordult elő, hogy rush-oló csatahajókat égettem hajógerincig a Kutuzovval szemből, miközben azok elértek 4-5-6 Km távolságig. Mostantól ezt nem lehet játszani, mert 7,72 Km távolságon belül már látni fognak, ha a fő fegyverzetet használom. Ebből a távolságból pedig akármilyen szögből citadella találatot adnak a csatahajók. A taktika itt nagyon sokat fog változni a füstös cirkálókkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.339 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.