Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 5 hónapja #45756 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szentségtörés vagy sem, én 10500 vagy mennyi dublonért eladtam a Kutuzovot, voltak szép csatáinkk, de az utóbbi hónapokban már ritkán vettem elő. Rendes kreditért nem adtam volna el, de ez a dublonos ajánlat nem volt rossz. Még nem tudom, vagy veszek belőle egy másik prém hajót, vagy várok XP átváltás kedvezményt, és akkor a gyűjtött free XP + ebből meglesz a Missouri.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45758 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

HardcorePunk írta:

Storm írta: 2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?


Jó sok időd lehet tolni a játékkal. Én kaptam superkonténerből 7 nap prémet, és aktívan kb összesen 10 órát tudtam pörgetni, elosztva egy hétre...Ez a 168 órának az 5,9 százaléka... És hát ugye nem az ingame eltöltött idővel múlik..


Ez most komoly?????
Nem mindegy ki mire költi a pénzét , idejét?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45761 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Éppen azért vettem prémiumot, mert nincs rengeteg időm játszani és szeretnék gyorsabban fejlődni. Szeretem ezt a játékot és azért évente egyszer-kétszer ennyit rá tudok fordítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 5 hónapja #45812 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: Szentségtörés vagy sem, én 10500 vagy mennyi dublonért eladtam a Kutuzovot, voltak szép csatáinkk, de az utóbbi hónapokban már ritkán vettem elő. Rendes kreditért nem adtam volna el, de ez a dublonos ajánlat nem volt rossz. Még nem tudom, vagy veszek belőle egy másik prém hajót, vagy várok XP átváltás kedvezményt, és akkor a gyűjtött free XP + ebből meglesz a Missouri.


Tegnap kipróbáltam a Kutuzovot az új szabályok mellett, egyelőre nem érzékeltem nagy különbséget (vagy csak nem kerültem olyan helyzetbe amiben feltűnt volna)

Viszont jobban belegondolva, lehet hogy mégis visszaadom a Kutuzovot és a Belfast-ot is. Nem ezért mert nem tudok érvényesülni velük, hanem mert a mostani ajánlattal teljes áron veszik vissza a hajókat, és arra számítok, hogy a karácsony előtti időszakban megint lesz akció rájuk, amikor olcsóbban meg lehet őket venni. Ezzel - szerencsés esetben - akár több ezer dublont meg lehet spórolni, a különbségből pedig talán kijön majd egy Blyskawica :)

Egyelőre még kivárok, addig is termelem a lóvét a Kutuzovval...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45816 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

HardcorePunk írta:

Storm írta: 2 napja vettem 210 nap prémiumot és ma 7 csatából 6-ot vesztettem. Nem fizettem eleget?


Jó sok időd lehet tolni a játékkal. Én kaptam superkonténerből 7 nap prémet, és aktívan kb összesen 10 órát tudtam pörgetni, elosztva egy hétre...Ez a 168 órának az 5,9 százaléka... És hát ugye nem az ingame eltöltött idővel múlik..


Ez most komoly?????
Nem mindegy ki mire költi a pénzét , idejét?

Az emberek mindig szeretnek masokkal foglalatoskodni maguk helyett. Ilyen volt , van, lesz. Ha rajuk szolsz meg a vegen te johetsz ki rosszul belole.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45831 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő

tmage írta:
Tegnap kipróbáltam a Kutuzovot az új szabályok mellett, egyelőre nem érzékeltem nagy különbséget (vagy csak nem kerültem olyan helyzetbe amiben feltűnt volna)

Viszont jobban belegondolva, lehet hogy mégis visszaadom a Kutuzovot és a Belfast-ot is. Nem ezért mert nem tudok érvényesülni velük, hanem mert a mostani ajánlattal teljes áron veszik vissza a hajókat, és arra számítok, hogy a karácsony előtti időszakban megint lesz akció rájuk, amikor olcsóbban meg lehet őket venni. Ezzel - szerencsés esetben - akár több ezer dublont meg lehet spórolni, a különbségből pedig talán kijön majd egy Blyskawica :)

Egyelőre még kivárok, addig is termelem a lóvét a Kutuzovval...


Eladás előtt azért fontold meg, hogy elvileg soha nem lehet majd kapni őket a későbbiekben, sem ingame, sem a Premium shop-ban!
A 6.12-es patch leírásában benne van, hogy túlságosan OP-nak vélik egyes szituációkban a WG-nél, emiatt kerülnek ki.
A Perth-öt is kiszedik, de az egy kis idő elteltével visszakerül (6.14-et írták, hogy talán akkor visszarakják).
Szuperkonténerből még eshet ez után is, már ha valakinek van ekkora szerencséje :)

Mondjuk mondtak ilyet anno a WoT-ban is egy pár járműre (E25, PzIIJ, meg valamelyik orosz tank), aztán időnként olyan szuper drága bundle-ben, csak meg lehet időnként venni, amiben van 1 év prémium, 30000gold, stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.350 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.