Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53501 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

llw99 írta: Valaki kapott már ilyet?


Egyik csatában a semmit nem segítő Atlantára mondtam,hogy idiot, a másikban meg a csathajók mögött bújkáló Shiratsuyu-ra, hogy fuck yourself...erre ezt kaptam...


Kaptál egy chat bant mert sokan jelentettek fel. Nincs ebben semmi meglepő. Valószínűleg a kelleténél többet írogatsz a csapatnak... persze nem pozitív dolgokat. :silly:


Mondjuk azért kicsit nevetségesnek tartom, illetve szánalmasnak,hogy a saját klánunk chat-jén sem tudok írni semmit a kikötőben. :lol:
Gratulálok wargaming ezzel kell foglalkozni, ki hány csúnya szót irt be, nem inkább megoldani,hogy pl ne legyen +2 tier, esetleg egyéb, jó ideje tudott hibákat kijavítani... :angry:
Mondjuk én vagyok a hülye, hogy merek szólni a semmi spot supportot nem nyújtó rombolónak,hogy menjen már előre,hogy lássunk valamit pl csatahajóval, vagy cirkálóval. De ha beírod, hogy idióta, használhatatlan, hülye, agyhalott vagy kedves romboló akkor chat ban...ez a wargaming-nél is olyan magasságokban kezd szárnyalni az idiótizmus, hogy csak na... :lol:
Leirnám nekik szívesen a véleményemet róluk, illetve a hozzáállásukról,de valószínűleg akkor még a játékból is bannolnának... :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53502 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Leirnám nekik szívesen a véleményemet róluk, illetve a hozzáállásukról,de valószínűleg akkor még a játékból is bannolnának... :lol:"
Laci,erre majd in-game írok Neked egy életből vett példát...nagyon meg fogsz lepődni,majd emlékeztess rá..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53503 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Llw99:
Azért azt beláthatod, hogy ha nem lenne retorzió, már csak poénból is anyázás lenne.
Csak annyit csinálnak, mintha itt múrvaanyáznál. ;)
Nincs ebben semmi kivetni való. :)
Az utcán is megsimogatnának, ha nem lenne önmoderálás.






Az embereket meg ne akard megváltoztani. :silly:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53504 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak tudjátok amikor egy csomóan a csapatjáték legalapabb szabályait nem tartják be és többszöri kérés ellenére sem segít, felderít, foglal,stb a kedves delikvens, vagy direkt veszélyesen torpedóz a hátad mögött, akkor az ember leírja a véleményét. Igen ezzel kell foglalkoznia a wargaming-nek, ezt kell figyelnie a programnak, nem olyan tényleges játékot jobbá tevő dolgokkal ami ismert és jelzett dolog feléjük.
De tegyük fel csak simán chat-elsz a játékban normális hangnemben. De valakiknek a bögyében vagy és ők autómatikusan mondjuk jelzik egy régebbi beirásod miatt, hogy "nem megfelelő beszéd a chat-ben". Gondolom a nagyokos wg ezt is ellenőrzi? Francokat...na mindegy befejeztem a témát...irják csak a ban generáló rendszerüket, ez a legfontosabb ebbe a programba...
Egyébként pedig az egy dolog,hogy ne tudjak írni a chat-en a csata közben.
De,hogy a klán chat-en a kikötőben sem lehet, hát köszönjük szépen wargaming ezzel is bizonyítják mennyire idióták. Nem a klán és szakasztársaimnak írogattam csúnyákat...na mindegy...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53505 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta: Nem a klán és szakasztársaimnak írogattam csúnyákat...


Tényleg nem. Tanúsítom! Nekünk csak m o n d t a d! :sick: :sick: :sick: :whistle: :whistle: :whistle: :P :P :P


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53506 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
nemisigaz :dry: a "mi a f..szt csináltok"-ban nincs semmi személyes :evil:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.354 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.