Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
5 éve 9 hónapja #53744 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
3 év, 20%..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53745 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
skótok ezek, nem oroszok... :evil: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53757 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor már 6 hajóval vezettek a 3.percben,egyszerűen leálltam és néztem a fejleményeket...... :sick:
Lehet védeni,meg fényezni a wg fa-át,csak nem érdemes..nagy %-ban megjósolható a végkifejlet az ilyen leosztásokban..ennyi..tiszta játék..píísz

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53758 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: Mikor már 6 hajóval vezettek a 3.percben,egyszerűen leálltam és néztem a fejleményeket...... :sick:
Lehet védeni,meg fényezni a wg fa-át,csak nem érdemes..nagy %-ban megjósolható a végkifejlet az ilyen leosztásokban..ennyi..tiszta játék..píísz


Gondolom az ilyen arányú vereségekbe nem számít bele az hogy a csapatban vannak olyan mentalitású játékosok akik a 3. perc leállnak és nézik a fejleményeket. Persze hogy nagy százalékban megjósolható az eredmény ha tudom hogy van a csapatomban 1-2 játékos aki ha vezet az ellenfél akkor összetörik lelkileg és nem játszik tovább.... Önkritika... utolsó előtti helyről mérgelődni hogy kikapatunk az kemény. Azért nem árt feltenni a kérdést hogy ha 6 hajóval vezettek akkor vagy te is benne voltál abban a hatban szóval... vagy nem és az első 6 halott simán lehagyott XP-ben ... valahogy.... :dry:

Igen voltak szemben rank 1-es játékosok. És? Ők nem sebződnek? :( különben 700 csatával is lehet valaki rank 1. Kitartás is elég nem kell különösen jónak lenni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53760 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megragadtad a lényeget,mint sokszor.Viszont, talán engedd meg,hogy megemlítsem,hogy mivel nem voltál ott,ezért fogalmad sincs a konkrét helyzetről..Igen,jól gondolod,nem számított bele.ha nem megy el a kedvem és nem csak nézem,akkor lehetett volna 130-791 helyett 350-790 az állás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53761 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
1. nem tudhatod
2. Mit "nyertél" az álldogálással azon kívül hogy kevesebb xp-t és creditet kaptál?
Nem értelek miért nem játszottad tovább a meccset hogy legalább a pénz gyűljön.... Persze nekem ez nem fáj szimplán nem értelek. Na de mindegy is egy nap majd talán rájövök. :dry:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.