Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 6 hónapja #61166 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van külön t6 prém hajót adó konténer, és van az olaszos "esélyes"... nem véletlenül vannak ott a képek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61219 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyen klánból Voltam lenoobozva.. (játékosonkénti átlagtiert tessenek megfigyelni kedves érdeklődők!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61220 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta: Ilyen klánból Voltam lenoobozva.. (játékosonkénti átlagtiert tessenek megfigyelni kedves érdeklődők!)


Remélem méllllységesen elszégyelted Magad! :silly:
29 darab 10-es hajó.... :lol:
A vezérnek is a legtöbb csatája T1-ben van... :blink: :blink: :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61226 Írta: MegaDommagam
MegaDommagam válaszolt a következő témában: Dühöngő
Majd mindegyik visszapörgetett profilnak tűnik. Úgyhogy lehet, hogy hozzájuk képest tényleg kopasz vagy! :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61230 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta: Azért ez a MM még mindig gagyi..



Na sikerült a közel keletről játszanom az EU s fiokkal. De nekem nagyon érdekes az MM. Viszont úgy látom nem csak helyi sajátosság. Ha X est indítok rendszerint csak X esek közé b@sz be és már elég bosszantó, főleg hogy eljutott ide is az MM hog y2 telibevert CV t is bead.
Ez volt a WG müve ?? Hát gratula !


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61231 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta:

ledgeri írta: Azért ez a MM még mindig gagyi..



Na sikerült a közel keletről játszanom az EU s fiokkal. De nekem nagyon érdekes az MM. Viszont úgy látom nem csak helyi sajátosság. Ha X est indítok rendszerint csak X esek közé b@sz be és már elég bosszantó, főleg hogy eljutott ide is az MM hog y2 telibevert CV t is bead.
Ez volt a WG müve ?? Hát gratula !



A CV-k időnként kirajzanak, főleg ha valami küldi is van rájuk. Ilyenkor a DD-k gyakorlatilag kipusztulnak, ahogy a képen is látszik. Szegény shimát elő se merem venni, csak ha mentem előtte pár kört és nem láttam CV-t. Nem is annyira a MM a probléma, bár a 2xCV esetét már rég ki kellett volna venni. A gond még mindig az, hogy 1 nem totál életképtelen CV játékos is fel tudja borítani az egyensúlyt, csak annyival hogy folyamatosan spotol és a DD-k nem tehetnek ellene gyakorlatilag semmit. Még csak a repülői se fogynak el, párat valamiből mindig tud indítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.395 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.