Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
7 éve 2 hete #36568 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gondolom ilyesmi ránézésre : mivel nincs külön hajó belépését nem igénylő spectator mód...
Viszont azt hogy hova vezet (mint pl a ranked, vagy csak jobban implementálják hogy esportféleségek is létrejöhessenek...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #36626 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Három kép, egy meccs.










0 túlélő

Replay



Még vissza vissza nézve -a replayt- END-et nyomva (100* lassítás) fél, egy percig van az az állapot, hogy én halott vagyok, és ő él... Érdekes.. :evil:


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, vonKurz, llw99, Gizmo, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #36630 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Wow, pedig az ellenfél halt meg később és nekik is volt több pontjuk. Akkor nekik is victory van ilyenkor draw helyett? Nekem volt first blood-ban többször is olyan, hogy egyszerre kaptam meg egy ellenféllel, pedig azok a killek nem is rammolások voltak. Ranked/ klán meccsekre jól jön, ha érthetővé válik. De most úgy tűnik eltörölték a draw-t és csak viktory van, de valaki meg mondta csak arra nem emlékszek, hogy az utolsó vagy előtti szezonban, hogy draw lett és a két elsőn kívül mindenki bukta a csillagját...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #36631 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Benign_Wolf33 írta: Wow, pedig az ellenfél halt meg később és nekik is volt több pontjuk. Akkor nekik is victory van ilyenkor draw helyett? Nekem volt first blood-ban többször is olyan, hogy egyszerre kaptam meg egy ellenféllel, pedig azok a killek nem is rammolások voltak. Ranked/ klán meccsekre jól jön, ha érthetővé válik. De most úgy tűnik eltörölték a draw-t és csak viktory van, de valaki meg mondta csak arra nem emlékszek, hogy az utolsó vagy előtti szezonban, hogy draw lett és a két elsőn kívül mindenki bukta a csillagját...


Én voltam. Igen draw-nál mindenki bukta a csillagot, csak a két csapat tp xp-se nem. Ebben a szezonban volt, úgyhogy nem tudom az utóbbi patch változtatott-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #36636 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #36724 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta:


Erre ezt kaptam válaszul:

Indeed, this is quite weird. However, he was the one that got his HP's reduced to 0, and that's why the system bestowed the battle won on your side. In some cases, the server synchronization might affect specific battles, but it is not normal. If you ever experience this again, could you please inform us so that we can investigate it deeply?

Háát

Szerk: Írtam nekik, hogy ok, és hogy van-e infó a szelesebbkörű replay bevezetésről, erre válasz " Komolynak tűnik, kérünk egy WG checket"... egy másik embertől, miután az első lezárta...

Hol az értelem az ügyfélszolgálatokon?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hete ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.