Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #39504 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Ez a statisztika mindent elmond

A Hiryu 8 torpedót dob hullámonként a Kaga 12-őt, a dmg is mutatja hogy tényleg 1,5 szer OP-ébb nála
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39509 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Kicsit durva :ohmy:

Engem is megtalált egy Kaga a hétvégén, Bismarck - kal voltam, láttam, hogy jön, készültem rá, fordultam is, de 5 torpedót így is beszedtem ... nagyon komoly :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39515 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Sziasztok, megérkezett a Kaga ismertető :)
Pár gondolat:
1, hajótest: mivel egy csatahajó teste, erős, jól bírja a torpedókat... gyakorlatilag cv még nem süllyesztett el... erős másodlagos fegyverzet... a légvédelem viszont elmegy... cserébe viszont a mozgékonyságunk az ár, szóval ha itt rád repülnek, nem nagyon fogod kiforogni a torpikat. Cserébe mivel gyakolratilag eddig egyetlen egyszer sem süllyedtem, gyújtásnál rögtön tudtam javítani. Így sem japó, sem amcsi cv nem tudott elkapni.
2, cv gyilkos!!! Ha valakire rárepül egy Kaga, annak annyi! Hölgyek, Urak... egyszerűen csak a játékos tudja elbaszni, ha jól dobod, és a légvédelem le is szed pár gépet, 6-8 torpedó tuti beüt, és mindig van 1-2-3 süllyedés, amit javít. Utána jönnek a bombázók, és ők gyújtanak, 1 vagy 2x. Szóval eddig egyetlen cv sem élte túl, kivéve ha lelopják előled a már süllyedő, lángoló hajót :S
3, repülőgépek...: na innen érdekes. Ugye a gépek hatosok. A vadászokat mindenféle módon erősíteni kell, modulok, skillek. A torpedóvető gépek jól bírják, bár 8. és 9. tierben potyognak... főleg 9. tierben. A bombázókból kevés van, de szépen ütnek, és ami fontos, min. 1x legalább gyújtanak...
A Kaga igazi ereje a 2x6-os torpedóvető kötelék, jó sok géppel a hangárban. Ez urak 12 ledobható torpedó, amelyek gyorsak!!! Szóval nagyon észen kell lennie annak, akit egy Kaga támad.

Összegezve:
Előnyök: erős hajótest, jó másodlagos tüzérség (rombik nem fogják szeretni :woohoo: ), nagyon jó torpedóvető gépek, penge torpedó vető sáv, 1x6, amiből 3 széles, 3 keskeny vonalon fut, és gyorsak), jó bombázók,.
Hátrányok: Lomha hajótest, fordulékonysága gyenge, vadászok inkább áttörésre jók, alternatív mehet, normál repcsata gépzabáló. Kevés vadász, kevés bombázó gép.

Jól keres, sőt, a Saipan-nak vetélytársa akadt. Többet sebez mint az amerikai, de!! A Saipannal ha lehet kerüljük a vadász/vadász harcot.. inkább süllyeszd el :evil:

Fogalmazzunk úgy, enm indult jól a kapcsolat, de a legjobb szó, lemming konvoj sajnos kifogtam párszor.... ui: statisztika most: 7 csata, 4 győzelem. Átlag sebzés 92K, eddig lelőtt legtöbb gép 39 db, top sebzés, eddig: 131K


Első csata, nem bírtam a Saipan vadászaival, hát elsüllyesztettem.













A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, leopardusz, Mydgard, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39770 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Ismételten egy-két Kaga kör, azzal a különbséggel, hogy ez most egy képzés alatt álló kapitány, szóval eddig 7 skillpont van rajta. Kicsit feljebb toltam a top sebzést a hajóval, ami- úgy vélem bőven magasabb lesz, még szokjuk egymást. Azonban mind két kör, CV kill :evil:
1.





2.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mydgard, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39993 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Időközben gondolkodtam, hogy milyen szép is, amikor pl 2vs2 cv-s meccseken az egyik oldalon egy Saipan, a másikon egy Kaga (a skillel ami ellen repcsik alapján boostol). Milyen jó is bármely másik cv-nek, aki a Saipan mellett van..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39995 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

ledgeri írta: Időközben gondolkodtam, hogy milyen szép is, amikor pl 2vs2 cv-s meccseken az egyik oldalon egy Saipan, a másikon egy Kaga (a skillel ami ellen repcsik alapján boostol). Milyen jó is bármely másik cv-nek, aki a Saipan mellett van..


Nos, ha a Saipan azzal van elfoglalva, hogy lemészárolja a Kaga vadászait, akkor addig a Kaga egy támadásból süllyeszti a Saipant

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.