Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 2 hónapja #32951 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: Még mindig nem értem miért szenvedtek fiktív hajókkal t9-t10-ben?! :D Tisztelet a kivételnek.
Amúgy semmi baj nem lenne csak nem kéne a hajókra 5km-es légvédelmet rakni, mert szerintem nevetséges ,hogy egy repülőt 5km-ről eltalál bármilyen 127mm-es ágyú...Imádom mikor a spotolásba belehal a fél századom miközben én a hajót csak a minimapon detektáltam. Ha levennék 3-ra mindegyiket nem szólnék egy szót sem pedig már az is vicc kategória. A valóságban a gépeket pár száz méterekről lőtték leghamarabb de tudom ez JÁTÉK.


annyira nem értek a dologhoz, de a 88-s meg a társai légvédelmi ágyúk, pláne a 120mm körüliek biztosan nem a 500m-re lettek használva, inkább a repulo erodok ellen néhány km-re :)

ugyanakkor nem gondolom kicsit sem, hogy a történelmi név a hangulaton kívul sokat adna a dologhoz, a hangulatról meg leszoktam anno a Tigris vs IS-3 kapcsán :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32953 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: Még mindig nem értem miért szenvedtek fiktív hajókkal t9-t10-ben?! :D Tisztelet a kivételnek.
Amúgy semmi baj nem lenne csak nem kéne a hajókra 5km-es légvédelmet rakni, mert szerintem nevetséges ,hogy egy repülőt 5km-ről eltalál bármilyen 127mm-es ágyú...Imádom mikor a spotolásba belehal a fél századom miközben én a hajót csak a minimapon detektáltam. Ha levennék 3-ra mindegyiket nem szólnék egy szót sem pedig már az is vicc kategória. A valóságban a gépeket pár száz méterekről lőtték leghamarabb de tudom ez JÁTÉK.

Vagyon igazságod a dologban, de ahogy mondod, ez egy játék, és ki kell egyensúlyozni.
Amúgy lehetnének már kamikaze repcsik is a japánoknál, mit szóltok? :love:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32954 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Igen erre már én is gondoltam! Sőt ALAP :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33061 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Vadászgépek alternatív felhasználási módja lehetne! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33177 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Köszönöm a véleményeket, mind a két kilences fejlesztése fej fej mellett halad, szóval majd elválik ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33267 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Gondoltam kipróbálom az amcsi cv és hát bejött VAZZZEG :evil:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.